Наверх
Меню
Меню

Мои лоты

Галина Браиловская

Рейтинг:
(661)
Рейтинг по сделкам:
+0 -0
Дата рождения
27/07/1964
Регион:
Украина, Киев
Все лоты пользователя
Подписаться
Тип записи
Категории
Дата публикации
Тег

ОПІШНЕ ЗАПРОШУЄ НА ЯСКРАВУ ПОДІЮ УКРАЇНСЬКОГО ЛІТА – НАЦІОНАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ГОНЧАРСТВА Цього літа Опішне традиційно стане однією з найколоритніших туристичних принад Полтавщини. У червні Національний музей-заповідник українського гончарства запрошує до славного гончарського містечка одразу на ЧОТИРИ ФЕСТИВАЛІ!  Першим стартує Національний ковальський фестиваль «ВакулаФЕСТ–ХХІ». Упродовж 24–29 червня 2019 року талановиті майстри з усієї України творитимуть справжню магію металу й вогню. Усі охочі мають нагоду відчути прадавнє єднання ковальського й гончарського ремесла, спостерігати, як народжуються твори художнього ковальства, а також узяти участь у майстер-класах. П’ять днів гучного фестивального дійства завершаться показом конкурсних творів та нагородженням переможців. Ця кульмінація «ВакулаФЕСТу» відбудеться 29 червня, у розпал головного гончарського свята країни – Національного фестивалю гончарства. Щороку це – наймасштабніша фестивальна подія, що збирає в Опішному гончарів, художників-керамістів, майстрів інших народних ремесел – вишивання, обробки дерева, шкіри, вовни, мотання ляльок, соломоплетіння тощо, а також усіх, небайдужих до української культури. Майстри радо пропонують поярмаркувати й помилуватися диво-виробами, охоче спілкуються й навчають творчості на майстер-класах, змагаються в конкурсах, відкривають виставки.  Водночас Національний фестиваль гончарства – це простір для Фольклорного фестивалю-батлу «Гончарське перевесло–2019». Ось де душа по-справжньому заспіває голосом народних пісень разом з численними аматорськими колективами та гуртами!..  Національний фестиваль гончарства не лише демонструє національне надбання, а й відкриває новий, сучасний погляд на традиції. Таким є четвертий фестиваль – Національний фестиваль-конкурс гончарського бодіпейнтінгу «BоdyCeramikFestUkraine», який теж відбудеться 29 червня 2019 року. Його учасники створюють на мапі людського тіла дивовижні сюжети на гончарську тематику, які вражають оригінальністю. Конкурсне дефіле моделей незмінно є однією з «родзинок» програми Національного фестивалю гончарства. Про безліч інших цікавинок годі й переповісти – у вирі фестивалів Опішного розвагу до душі знайдуть і дорослі, і малеча! Найголовніше, що подорож до ук

За підтримки Національного Заповіднику Софія Київська. S.T. ART Foundation представляє оперу в концертному виконанні Вікторії Польової "Безмежний Острів". Присвята Софії. "Опера «Безбрежный остров» -  некое символическое действо, разворачивающееся в пространстве Софиевского Собора, как на острове, у которого нет пределов, нет границ и время там остановилось. Все, что происходит на Острове, происходит лично с вами, потому, что этот остров находится в сердце". Вікторія Польова.  ВІКТОРІЯ ПОЛЬОВА "Безмежний острів". Концертне виконання опери української композиторки, лауреатки Премії ім.Т.Г. Шевченка 2018 р. Виконавці: МАР'ЯНА ГОЛОВКО (вокал) СОФІЯ БАЙБАКОВА (вокал) ОКСАНА НІКІТЮК (вокал, диригування) ЮРІЙ ПОГОРЕЦЬКИЙ (віолончель) ТАРАС ЯРОПУД (скрипка) ЄВГЕН УЛЬЯНОВ (ударні) МИРОСЛАВА СІРЕНКО (флейта) МИХАЙЛО ГОЛОВІН (труба) АНТОН БАЙБАКОВ (sound) За роялем авторка - ВІКТОРІЯ ПОЛЬОВА. Квитки доступні в касах заповіднику (Володимирська, 24), або онлайн - https://kiev.karabas.com/bezmezhnij-ostriv-prisvyata-sofiyi.   Захід на ФБ - https://www.facebook.com/events/341300139854861/?active_tab=about Концерт відбудеться 22 червня о 19:00 у Соборі Святої Софії (Київ, вул.Володимирська, 24).

Леонора Янко і Лера Літвінова представлять «Золотий улов» Дарії Іващенко у Львові. З 14 червня по 9 липня в Art gallery of Madam Palmgren у Львові відбудеться персональна виставка Дарії Іващенко «Золотий улов», що організовується за ініціативи Lera Litvinova Gallery. Нагадаємо, що в лютому поточного року арт-простір Lera Litvinova Gallery представив персональну виставку молодої художниці Дарії Іващенко під назвою «Золотий улов» в Києві. Леонора Янко, куратор проекту, мистецтвознавець, арт-менеджер і директор Lera Litvinova Gallery, зазначає: «Дар’я  стрімко увійшла на український арт-ринок. Виставку, що з великим успіхом пройшла в Києві, ми раді показати у Львові. Зараз художниця пише нові картини до виставки, так як багато робіт були придбані для приватних зібрань та колекцій. Успіх виставки можна пояснити прагненням сучасного поціновувача до певної естетики, суто класичні або виключно концептуальні роботи не завжди задовольняють глядача, якій прагне водночас і майстерності техніки, що притаманна класичному живопису і певної динаміки та багато змістовності, притаманної сучасному мистецтву».   Авторка виставки «Золотий улов», Дар’я  Іващенко, відповідає на ряд питань, щодо свого творчого шляху і художніх пошуків. Кожен художник, так чи інакше, знаходить свій шлях до творчості. Що спонукало Вас взяти в руки пензлі? Чому Ви вирішили пов'язати своє життя з мистецтвом? Дар’я  Іващенко: Напевно, як і багатьом іншим, мені пощастило мати уважних батьків. Ще в 4 роки вони відвели мене на гурток малювання, а в 7 - відправили в художню студію. Мені здається, кожна людина може знайти свій шлях, якщо зустріне правильного вчителя і наставника. Мені пощастило. Також моя бабуся була художником-аматором, вона писала маслом, не маючи ніякої освіти, але отримуючи від процесу велике задоволення. Від неї мені навіть дісталися мої перші олійні фарби. Так і почався мій шлях. Ваша техніка досить незвичайна, адже часто Ви застосовуєте для роботи поталь. Що приваблює Вас у використанні такого матеріалу? Дар’я  Іващенко: Поталь - дуже незвичайний матеріал для роботи художника, і мало хто використовує її як основу для живопису. Це важкий і делікатний матеріал. Потрібно знати все про поталь, щоб картини були довговічні і виглядали добре. Мене приваблює мінливість цього матеріалу, його незвичайний вид.

30 мая в 19:00 Spivakovska ART:EGO gallery презентует персональную выставку художницы Элины Фурсы. На выставке будут представлены работы, написанные в уникальной авторской технике на черной замше.  «Даже самая тёмная ночь может стать ярче за счёт игры красок! Пусть даже они всего лишь на холсте художника», -  рассказывает Элина. Ключевой идеей картин является акцент на стиле и грации. Индивидуальность и самобытность – это то, что завораживает! То, что не даёт вам оторвать взгляд от картины. В центре полотен - грациозные девушки с массивными украшениями в аутентичных нарядах, и такие же яркие, свободолюбивые животные. Их характер и дерзкая натура сияют как бриллианты, привлекая внимание зрителя! А чёрная замша, как тихая ночь, скрывает всё лишнее и ненужное, чтобы зритель мог не отвлекаясь наслаждаться красотой главных героев. Элина Фурса – молодая украинская художница, реставратор. Выпускница факультета станковой живописи Харьковского государственного художественного училища. По результатам всеукраинской выставки была зачислена без экзаменов в Харьковскую государственную художественную Академию дизайна и искусств на факультет реставрации произведений искусств,  которую окончила с отличием. Открытие выставки: 30 мая в 19:00. Вход по пригласительным. Экспозиция выставки c 31.05 – 06.06.2019 с 11:00 до 19:00 ежедневно. Вход свободный. Адрес: г. Киев, ул. Саксаганского, 59 Б.   Галерея Spivakovska ART:EGO основана в 2014 году, является одной из ведущих украинских галерей, работающих в области современного искусства. С момента основания Spivakovska АRТ:EGO была представлена ​​в престижных международных выставках и проектах. 2014 - Spivakovska АRТ: EGO участвует в Биеннале в Париже, в 2015 - в международной выставке АРТ-РИГА, Латвия. 2016 - выставка в Риме в рамках проекта Woman’s Essence, апрель 2018 - открытие украинского арт-павильона в Мадриде. Ноябрь 2018 - международная выставка WE CONTEMPORARY 2018, Палермо, май 2019 - участие в 58 Венецианской Биеннале, Италия. Spivakovska АRТ: EGO - официальный и эксклюзивный партнер международной ассоциации MUSA INTERNATIONAL ART SPACE и международного ежегодного каталога об искусстве WE CONTEMPORARY. В своих стенах галерея приняла более 150 выставок украинских и иностранных художников.

29 травня 2019 в аукціонному домі «Золотое Сечение» (Київ, вул. Леоніда Первомайського, 4) відбудеться масштабний весняний аукціон творів українського андеграундного та сучасного містецтва - UNDERGROUND CONTEMPORARY. Загальна кількість робіт – 70 творів. За тиждень до торгів, 22-28 травня з 11.00 до 19.00 пройде переаукціонний показ лотів та тихий аукціон.  Експозиція працюватиме без вихідних, вхід для всіх охочих – вільний. З першого дня роботи передаукціонної виставки колекціонери зможуть робити ставки на тихому аукціоні онлайн (на офіційному сайті АД «Золотое Сечение» www.gs-art.com в онлайн-каталозі) та безпосередньо у залі експозиції. 29 травня  –  фінальні живі торги. Центральними лотами розділу UNDERGROUND стануть відомі колекційні та неодноразово опубліковані картини Віктора Зарецького – «Портрет В. Жданова у стилі поп-арт» (1984) та «Портрет Василя Стуса» (1970-і), «Обличчя Всесвіту» (1980-і) Федора Тетянича,  «Двоє» (1971) Михайла Вайнштейна, «Парад друзів» (1970-і) Майї Зарецької-Григор’євої, «Три королі» (1968) Ольги Петрової,  робота «Я» (2000) Костянтина-Вадима Ігнатова та «Молодиця чекає доки груша сама упаде» (1989) Марії Примаченко. Цей блок також представлять твори видатних художників-шістдесятників – Олекси Захарчука, Зої Лерман, Алли Горської, Анатолія Лимарєва, Ігоря Григор’єва, Михайла та Анатолія Туровських. Окрім того, роботи одеситів – Олега Соколова, Станіслава Сичова, Володимира Стрельникова, Юрія Коваленка та інших відомих авторів. Блок CONTEMPORARY складає половину аукціонної колекції. Топ-лоти розділу сучасного мистецтва – рідкісні ранні шедеври 1980-90х років – «Інфанти» (1989) Марка Гейка, «Па-де-де» (1980-і) Сергія Панича, робота «Без назви» (1990-і) Олександра Савка, «Підземні води» (1991) Павла Керестея, велика графічна робота із серії «Ботанічний сад» (1990-і) Павла Макова, фотоколаж «Color hand» (1991) Миколи Троха. Гості аукціону також сможуть поторгуватися за «Деберц» (2018) Іллі Ісупова, «Акула» (2019) Максима Мамсікова, «Одеський оперний театр» (2011) Михайла Деяка, «Мама Африка 4» (2017) Іллі Чичкана, «Біля картини Матісса» (2012) Сергія Бєліка, «Погляд в себе&r

25 травня, у бізнес-центрі Торонто-Київ в межах програми лекторію Kyiv Art Week відбудеться презентація оновленого видання «Арт-курсив». «Арт-курсив», заснований ще у 2009 році на базі ІПСМ НАМ України, має на меті популяризацію мистецтвознавчої думки. Його просвітницька місія полягає у демократичному та доступному висвітленні наукової аналітики, авторських досліджень тощо. Відтак часопис став прикладом успішної реалізації популярного, власне публічного критичного простору для рефлексії про те, що відбувається із українським мистецтвом в Україні та поза її межами. На жаль, під впливом несприятливих зовнішніх чинників робота часопису припинилась у 2011 році, зберігши за собою лакуну якісного дискурсивного поля для дослідження тенденцій та реалій сучасної української культури. Оновлений журнал збирає погляди теоретиків та практиків культури на багатоаспектні явища у галузях музики, театру, кіно, літератури та візуального мистецтва. «Ми повертаємося в український арт-простір у якості дискусійного майданчика, платформи для обміну думками, у якості дайджесту найважливіших мистецьких подій країни й світу, вісника найсучасніших арт-тенденцій. Новий формат дозволить висвітлювати найважливіші культурні феномени та події у момент їх становлення, отже наші читачі завжди перебуватимуть у самому вирі мистецького життя», – коментує головний редактор видання Роксана Рублевська. Перший випуск присвячено темі відродження журналу та арт-світу загалом. У часопису ви зможете прочитати про історію українського мистецтва, нотатки з-за куліс театрів, огляд подій локальних та зарубіжних інституцій, глобальні тенденції у розвитку галерей,  ярмарків та інше. Також шукайте у номері матеріал про книги доби авангарду й розлогий коментар Віктора Сидоренка щодо заснування ІПСМ. Важливо, що вісник не є комерційним проектом, з ним можна ознайомитися у музеях, галереях, культурних центрах, креативних просторах та арт-кафе. Серед місць розповсюдження: Voloshyn Gallery, Національний музей Тараса Шевченка, бібліотека bOtaN, Український Культурний Фонд, Книгарня Є на Лисенка, Кафе Хармс, музей Ханенків, Аукціонний дім Золотое Сечение, Pinchuk Art Center, М17 Art Center, видавництво Art Huss, Invogue Art, Dzyga, готель Holiday Inn, Мистецький Арсенал, Naked Room, тощо.

25-26 травня у Києві вже втретє відчиняє свої двері архітектурний освітній фестиваль ARCHIKIDZ! Він знову об’єднає під своїм дахом професійних архітекторів, урбаністів та дітей у роботі над різноманітними проектами. Тема цьогорічного фестивалю – «Об’єднані містом». Як зробити своє місто більш комфортним для проживання? Як зберегти культурну спадщину, впроваджуючи при цьому сучасні архітектурні рішення? Про це, та багато іншого, будемо дізнаватись на фестивалі. Традиційно в рамках фестивалю відбудеться "Велика архітектурна майстерня" - творча архітектурна освітня гра для дітей від 7 до 12 років, під час якої учасники працюють у командах над створенням власного проекту. У ролі вчителів - сучасні українські та закордонні архітектори, які не тільки володіють знаннями, а й вміють налагоджувати діалог з дітьми. Разом вони реалізують найсміливіші проекти дітей на тему сучасного містобудівництва. "Ми прагнемо надихати маленьких творців та винахідників на зміни навколишнього світу, адже вони здатні на це. Ми розвиваємо творчий потенціал дітей, а допомагає нам у цьому архітектурна гра - універсальний інструмент для розвитку креативного мислення та творчих навичок", - зазначає директор та продюсер фестивалю Archikidz! в Україні Ольга Глініна.   Серед запрошених викладачів у цьому році виступлять: - Долорес Вікторія Руіз Гаррідо - старший архітектор і магістр мистецтва та історії. Генеральний директор архітектурного офісу Semisótano Arquitectos з більш ніж 15-річним досвідом у створенні приватних та громадських проектів. Має понад 10 міжнародних нагород. Співзасновниця мережі сучасного мистецтва Іспанії (SCAN). - Крістіан Кесада ван Берестейн – нідерландський архітектор з більш ніж 20-річним стажем, голова архітектурного бюро QB Studio, викладач та учасник міжнародного руху Archikidz з 2009 року. - Зузана Табачкова – архітектор, урбаніст, викладач і дослідник у Технічному університеті Берліна, засновник освітнього проекту SAK (Кошице, Словакія). Окрім них, вже підтвердили свою участь багато відомих українських архітекторів, а також сучасні школи зі STEM-освітою, що спеціалізуються на творчому розвитку дитини через гру, та які використовують у навчанні такі цікаві для дітей продукти як Minecraft та LEGO.   З 2018 року фестиваль ARCHIKIDZ! увійшов до програми позашкільної освіти Малої академії наук України і став першим спеціалізованим фестивалем для дітей в Україні, який об'єднує сучасних містобудівників, архітекторів, урбаністів та дітей на одному майданчику. Цього року  ARCHIKIDZ! став

Щербенко Арт Центр в рамках Kyiv Art Fair представить проект «Бог війни»  білоруського художника  Олександра Некрашевича «Виникали і зникали цивілізації, змінювалися кордони держав та конфесії, одні боги приходили на зміну іншим. Але один з незмінних богів, якому людство поклоняється в усі часи та регулярно приносить йому жертви – це Бог війни». Над серією «Бог війни» Олександр Некрашевич працює останні п’ятнадцять років. Художник створює монументальні живописні полотна, що зображають сучасні мілітарні об’єкти  у символічному контексті Середньовіччя. Великі за розмірами картини справляють видовищний ефект та вражають майстерністю виконання найдрібніших деталей. У роботах Некрашевича надзвичайно реалістичні зображення винищувачів зливаються з образами середньовічних готичних соборів. Одна з картин демонструє  міський ландашафт, створений з десятків цих химерних споруд. На іншій – ніс винищувача височіє на верхівці Вавилонської вежі. Літаки на полотнах, подібно до коштовних релікваріїв, покриті золотом та інкрустовані дорогоцінним камінням. У такому масштабі та пишноті військова техніка постає як предмет поклоніння. Художник сполучає два протилежні образи – образ храму та образ військового літака. Перший – славить Творця та увіковічнює майстерність архітектора. Другий стає засобом руйнації та кривавого жертвопринесення. Обидва є втіленням культу, в котрому краса існує поряд зі смертю, а розкіш – з жорстокістю. Головне питання, котре художник ставить глядачеві, – «яке начало переважає в людині: творче чи руйнівне?» Проект експонується на Kyiv Art Fair з 23 по 26 травня. Відкриття – 23 травня о 19:00 Адреса: Комплекс “Торонто – Київ” вул. Велика Васильківська, 100 Олександр Некрашевич Народився в 1973 році. У 1991 році закінчив Білоруський ліцей мистецтв ім. Ахремчика (Мінськ). Випускник Білоруської Державної Академії мистецтв, відділення монументально-декоративного мистецтва (Мінськ, 1997). У 1996 році отримав стипендію Білоруської Академії Образотворчого Мистецтва. З 2004 року – член Білоруського Союзу Художників. У 2005 році став лауреатом конкурсу «Ерос і Танатос», галерея «Ars longa» (Мінськ), а в 2008 році посів 3-е місце на I-білоруські бієнале живопису, графіки та скульптури.

Білий Світ бере участь у Kyiv Art Fair 2019 з проектом «Парадний Портрет» «Парадний Портрет», започаткований у 2018 році, включає урочисті зображення видатних діячів України років Незалежності. Українські художники самі обрали своїх персонажів та зобразили їх у сучасному стилі, трактувавши поняття парадності й урочистості, як забажають. Куратори проекту – Єгор Анцигін і Влад Кришовський. Художники: Петро Бевза, Петро Лебединець, Микола Журавель, Андрій Цой, Роман Романишин, Владислав Шерешевський, Олександр Янович, Олександр Богомаз, Євгеній Валюк, Ірина Вештак-Остроменська, Маріанна Голембйовська, Іван Грабко, Люся Іванова, Єгор Анцигін, Влад Кришовський, Дмитро Кришовський, Світлана Струк, Нікіта Цой.   Місце: Бізнес-центр Торонто (Велика Васильківська, 100). Наш бокс – номер 27 на нульовому поверсі. Час: відкриття 23 травня о 19:00. 24-26 травня Art Fair працюватиме з 11:00 до 21:00.​  

Олександр Клименко «Новий ноосферний авангард»​ Музей історії Києва з 22 травня по 9 червня 2019 р. Zenko gallery запрошує на виставку Олександра Клименко, відомого митця – новатора та інтелектуала, одного з рідких у сучасному мистецтві особистостей, що не тільки малює картини, але й пише глибокі теоретичні тексти, маніфести. Клименко створив та пропонує глядачам свій авторський, революційний напрямок у мистецтві, який він назвав Новий Ноосферний Авангард.  У науковому світі зараз активно формується новітній, ноосферний погляд на історію цивілізації та шлях розвитку людства у майбутньому. Дуже важливо, що ця теорія пропонує вихід з накопичених численних загроз сучасного світу, від екологічних до конфронтаційних. Цікаво та приємно, що у значної мірі, ця парадигма базується на відкриттях українського академіка Володимира Вернадського. Пропонується ідея космічної місії цивілізації планети Земля, соборності, всеєдності  людства замість взаємної агресії та тенденції окремості. Клименко стверджує що значною складовою нового, рятівного для людства мислення має стати прийняття естетичних та етичних імперативів нового ноосферного мистецтва, що він його пропонує. На погляд митця, ноосферне мистецтво може бути дуже різним по жанрам та напрямкам, від фігуративного до абстрактного, від медитативного, рефлексивного, до авангардного, втілюватися у різних формах – живопису, фотографії, графіці, чи як завгодно ще.  Головне, що об’єднує дуже різні мистецькі прояви – це особливе ноосферне, антропокосмічне світосприйняття, активна життєстверджуюча позиція, звернена у майбутнє. Клименко каже, що його бачення різноманітності сучасного мистецтва близько до метамодернізму, який, як термін першими почали використовувати нідерландські філософи Робін ван ден Аккер та Тімотей Вермюлен, автори засадничого тексту «Notes on Metamodernism», опублікованого в 2010 році, що концептуалізують метамодернізм як «коливання» між модернізмом і постмодернізмом.  Нове бачення цілей мистецтва у 21 столітті Клименко, який має широкі енциклопедичні знання у багатьох галузях – від астрономії, фізиці  до сучасної філософії, сформулював у численних теоретичних текстах, як і його кумири Кандинський, Малевіч. Також, у межах своєї концепції нового ноосферного авангарду Олександр винайшов нові візуальні символи, для яких створив назви – радугема та спектральний промінь-спектрема. В самих назвах митець наголошує спадкоємність до супрематизму Малевича, з ідеями якого веде заочній багаторічний діалог. Клименко наголошує, що радугеми, спектреми, та пост-супреми Малевича складають триаду символів 21 сторіччя.  На виставці у Музеї історії Києва митець представляє свої твори у широкому спектрі різноманітних технік та жанрів, переважно зроблені в період з 2017 – 2019 роки. Zenko gallery планує видати альбом-книгу но

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **