Наверх
Меню
Меню
Событие
24/06
Виставка Владислава Шерешевського «Воєнний стан»
banner.jpg
banner.jpg

Виставка Владислава Шерешевського «Воєнний стан»

24 червня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» відкривається виставка живописця Владислава Шерешевського під назвою «Воєнний стан».

Центральною темою виставки є хроніки війни. Полотна датовані днями, коли сталися зображені на них події. Проте відношення моментів створення Шерешевським робіт та відповідних подій у реальності може бути різним. Так, наприклад, затоплення крейсеру «москва» було зображено на полотні та опубліковано в соцмережах за кілька днів до того, як, власне, крейсер потопили. Попередній приїзд британського прем’єр-міністра Бориса Джонсона, абсолютно таємний, також був передбачений Шерешевським, про що свідчить завчасно опублікований портрет пана Бориса.

Серед робіт, що увійдуть до експозиції, є багато портретів як провідних діячів і героїв війни, так і невідомих громадян, дітей та старців. На їхніх обличчях війна залишає хроніки іншого роду, які важко стерти з пам’яті сучасникам, і які Владислав Шерешевський вирішив закарбувати на полотнах для нащадків.

Публіка побачить також натюрморти і пейзажі, створені митцем з надією та очікуваннями на гарні новини. Насолодіться майстерністю пензля та кольорами, придивіться до перспективи зображення, поєднайте своє враження від побаченого з назвою картини, – і терапевтичний ефект не забариться.

Владислав Шерешевський неодноразово виставляв свої роботи на благодійні аукціони, де вони заробили для ЗСУ вже десятки тисяч доларів. Випереджуючи питання про пророчі роботи і їхній вплив на реальність, ми скажемо – так, портрет путіна у труні Шерешевський також написав. Тож тепер очікуємо на закономірну реакцію Всесвіту, продовжуємо підтримувати ЗСУ та запрошуємо всіх на виставку «Воєнний стан».

 

Відкриття виставки відбудеться 24 червня о 17:00

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

 

Інформаційні партнери: https://teletype.in/@whiteworldgallery/info.partners

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **