Наверх
Меню
Меню
Новость
09/06
Ретроспектива Оксани Чепелик в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі
1.jpg
1.jpg

Ретроспектива Оксани Чепелик в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі

Ретроспектива Оксани Чепелик в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі.

4 червня 2022 стартувала Ретроспектива Оксани Чепелик в "Залі Слави" в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі, США, в рамках всесвітнього туру проєкту «Peace Letters to Ukraine» - Міжнародний відео-арт у солідарності з Україною в часи російсько-української війни, організованому The New Museum of Networked Art, CologneOFF, The New Institute for Contemporary Art & Moving Images. Проєкт з березня 2022 року експонувався в Alphabet Art Centre, Кельні, Німеччина; Visarts Center Rockville, Rockville Art Festival, Роквіль, MD, США; Thessaloniki Municipal Art Gallery Casa Bianca, Салоніки, Греція.

Ретроспектива Оксани Чепелик - однієї з провідних всесвітньо відомих українських медіамисткинь, з репрезентативною добіркою її виключно короткометражних фільмів, медіа-арту та відео-інсталяцій, охоплює період 1998-2022 років. Це унікальне сольне шоу представлене в Торранс Арт Музеї в Лос-Анджелесі, США, до якого увійшли 20 авторських фільмів та відео-інсталяцій, і доповнене можливістю переглядів в Інтернеті.

З нагоди реалізації проєкту Солідарності з Україною - «Peace Letters to Ukraine» Новий музей мережевого мистецтва в час російської агресії проти України організував ретроспективу робіт Оксани Чепелик аби вшанувати її мистецький доробок як визначної мисткині, яка з моменту появи нових медіа і розвитку мистецтва новітніх технологій з 1998 року усвідомила їх важливість і шанси на подолання звичних підходів, що дозволило їй піти власним шляхом у сучасному мистецтві. В її творчості робота з рухомим зображенням є домінуючою – і це надає можливість показати її окремі роботи відео-арту, так щоб вони сформували головну частину ретроспективи, а також її просторові інсталяції, які часто реалізовувались в рамках мистецьких резиденцій за межами України у різних частинах світу. Оксана Чепелик є яскравою представницею сучасного мистецтва в найкращому сенсі цього слова. 

 

Куратори Ретроспективи: Вілфрід Агрікола (Кельн/Німеччина), Новий музей мережевого мистецтва та співкуратор Ярина Бутковська (Львів/Україна) інкорпорованої частини «Peace Letters to Ukraine 1», присвяченої українському відеомистецтву.

Спеціально для Ретроспективи мисткиня створила антивоєнний відео стейтмент «Українська голгофа».

Тому Оксану Чепелик також призначено бути Амбасадоркою мистецтва України в рамках проекту «Peace Letters to Ukraine».

Проект триватиме в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі, США, 4-27 червня. Наступним буде експонування в Rhizome DC у Вашингтоні, США, з 7 липня 2022 року.

 

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **