Наверх
Меню
Меню
Событие
28/05
Виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції»
?????_??? ????? к_остаточний.jpg
?????_??? ????? к_остаточний.jpg

Виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції»

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва.

Це спільний проєкт музею та громадської організації «Спілка митців «Одолень», який здійснюється за підтримки Департаменту культури КМДА, Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень.

«Київський розпис – це декоративний розпис, який своїм корінням сягає часів Скіфської доби, який розвивався і дійшов до наших днів через побут та традиції. В ньому закладена культурно-історична філософія Української спадщини», –  зазначила Оксана Парфус, голова ГО «Спілка митців «Одолень».

На виставці представлені роботи Заслуженого майстра народної творчості України, членкині Національної спілки майстрів народного мистецтва України, однієї зі співзасновників Київського осередку НСМНМУ, наставниці київського розпису Людмили Вітковської, членкині Національної спілки майстрів народного мистецтва України, викладача, лектора Експериментальних курсів київського розпису Світлани Сігіди, а також майстрів декоративного розпису Ольги Машевської та Яни Власенко-Бернадської. 

Виставка вперше презентує роботи слухачів Експериментальних курсів київського розпису – Наталії Пономаренко, Валентини Наготнюк, Ірини Плакіної, Ірини Петренко, Ангеліни Петренко, Олени Ступак, Тетяни Добровольської, Наталії Бойко. Курси київського розпису було організовано на початку 2022 році на базі бібліотеки ім. Степана  Васильченка для дітей Центральної бібліотечної системи Шевченківського району міста Києва.

Важливо також зазначити, що багато виставкових робіт були створені  під час російсько-української війни.

Відвідувачі виставки зможуть не тільки побачити твори сучасних київських митців, акцентовані на художньому відображенні мистецтва Київської Русі і українського модерну, але і поспілкуватися з авторами  та створити власні художні композиції разом з ними.

 

Виставка триватиме до 19 червня 2022 року.

 

Адреса: вул. Лаврська, 9, корпус 2.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **