Наверх
Меню
Меню
Событие
16/02
Персональний проєкт Олександри Токаревої «Злиття»
273482791_7566955379984816_6289444468807823534_n.jpg
273482791_7566955379984816_6289444468807823534_n.jpg

Персональний проєкт Олександри Токаревої «Злиття»

Щербенко Арт Центр презентує персональний проєкт Олександри Токаревої «Злиття».

Проєкт «Злиття» Олександри Токаревої – це візуалізація роздумів про місце художниці у світі. Представлена серія акварельних робіт являє собою особливу конфігурацію контексту, який визначає форму спілкування з наявною дійсністю.

Художниця звертається до цілісності не як до інструменту, за допомогою якого можна ототожнити те, як людина мислить світ, і те, що він є незалежно від неї; для Саші повернення людини в лоно всесвіту та розчинення її в гущі чистої потенційності означає переосмислення масштабу людських амбіцій та зазіхань.

Серія містить роботи побудовані на поєднанні форм теплих відтінків з нейтральним холодним фоном, що відповідно символізує позиції людини і всесвіту та їхнє взаєморозташування.
 

Орієнтиром для Токаревої слугують власні почуття: насамперед балансу, рівноваги, м’якої тихої наповненості, відновлення, впевненості у тому, що власні межі не є краєм, що кожна окремішність континуально вбудована в нескінченність.

«Суб’єктивна реальність стає початком безкінечного виміру, змістом для особистого унікального, ситуативного користування. Людина – це лише елемент Єдиної Неподільності; один зі значної кількості, і точно не основний. З кожного «ллється» у світ те, ким він є, і про що він є.

Це заклик до поваги і вдячності великій системі усього живого, висловлювання про взаємозв’язок на високих енергетичних рівнях, таких  як любов, прийняття, прощення і милосердя. Через ці сокровенні переживання ми можемо досягти особливого єднання з Усім. І не варто розуміти світ, як засіб задоволення потреб, а лише як ціль. Це радше особливе місце, яке кожен здатен наповнити власним світлом і стати частиною загальної неподільності. Єдиний спосіб поліпшити світ і бути корисним йому-це покращитися самому!» – розповідає про свій проєкт Олександра Токарева.

Художниця стверджує, що будь-яка діяльність людини є репрезентацією змісту її емоційного життя, а від рівня його усвідомлення залежить повнота відносин зі світом. Уміння узгоджувати ціннісні та етичні уявлення з фактичними рішеннями та діями – праксис – лягає в основу ментальної рівноваги та благополуччя.

Відкриття виставки відбудеться 16 лютого о 19:00. Проєкт можна побачити до 12 березня 2022 року.

Адреса: Щербенко Арт Центр (вул. Михайлівська, 22B, Київ).

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **