Наверх
Меню
Меню
Событие
08/02
Персональна виставка «Всесвіт» Антона Логова у Музейно-виставковому центрі Музею історії Києва
IMG_3482.jpeg
IMG_3482.jpeg

Персональна виставка «Всесвіт» Антона Логова у Музейно-виставковому центрі Музею історії Києва

8 лютого Музейно-виставковий центр Музею історії Києва, в рамках проєкту «Kyiv Art School», презентує персональну виставку «Всесвіт» відомого українського художника Антона Логова.


Проєкт Kyїv art school започатковано Музеєм історії міста Києва у 2017 року. За цей час відбулися ретроспективні виставки таких відомих художників як Петро Лебединець, Владислав Шерешевський, Олена Придувалова, Олексій Аполонов, Ганна Миронова, Ігор Коновалов, Володимир Бовкун та Олеся Джураєва. Цей проєкт ілюструє історію становлення та розвитку Української академії мистецтв виставками київських митців, які здобули професійну освіту в академії. Роботи кращих митців сучасності завдяки проєкту поповнюють фонди Музею та сприяють збереженню історії київського мистецтва для наступних поколінь.

У рамках проєкту в Музейно-виставковому центрі Антон Логов презентує ретроспективну виставку «Всесвіт».

«Надзвичайно приємно в ці нелегкі часи повертатись до активної реалізації Kyiv Art School, та запросити Антона Логова стати "новим героєм" з його ретроспективною виставкою «Всесвіт», — зазначає куратор виставки Дмитро Струк.

 

Свої мистецькі пошуки Антон Логов характеризує: «Я намагаюсь створити калейдоскопічний образ світу, який нам не належить. Існують лише певні умови, або ґрунт, з якого проростають ідеї, думки та дії. Мої мистецькі думки проростають з ґрунту, яким покрито полотно. Я створюю метафізичне поле, яке рефлексує тайнами та глибинами. Людські спогади, віддаляючись у часі, та заглиблюючись у несвідоме, набувають вигляду кольорових плям.  Всесвіт — це колір, і навпаки. Цей калейдоскопічний рух картин доповнює скульптурна інсталяція «Контекст», яка створена з реді-мейд знахідок і предметів з моєї майстерні. Вона про наміри «вирватися» з контексту замкнутого кола часу і тимчасовості. Я приходжу до розуміння, що Всесвіт — це всі ми…». 

На виставці будуть представлені як відомі, так і багато нових робіт художника, написаних упродовж останніх 12 років, які заслуговують на увагу поціновувачів. Антон Логов будує експозицію за принципом спорідненості візуальної мови.

«Музей історії міста Києва пишається проєктом «Kyїv art school», який окрім просвітницької функції, дозволяє зберегти зафіксовану художниками сучасність у фондах музею», — зазначає Тетяна Костенко, генеральна директорка Музею історії міста Києва.

Про художника:
Антон Логов — український художник. У 2020 році переміг у конкурсі молодих митців OBJECTS art prize. Працює з живописом, скульптурою, фото, та інсталяцією. Мешкає в Києві. Народився в Роздільній Одеської області. Закінчив Одеське художнє училище ім. М. Грекова та Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Активний учасник виставок в Україні та за кордоном; роботи, зокрема, показані у галереї Saatchi (Лондон), виставковому центрі LITEXPO (Вільнюс), Національному музеї Грузії (Тбілісі), галереях Zenko Foundation (Київ), Invogue#Art (Одеса), «Я Галерея» (Київ і Дніпро, Львів). На виставці представлені декілька робіт з колекції Павла Гудімова

 

Виставка триватиме з 8 до 21 лютого 2022 року
 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **