Наверх
Меню
Меню
Событие
18/01
"В очікуванні на міста без міст" /Соломія Чубай, Петро Сметана
А3 вар 2.jpeg
А3 вар 2.jpeg

"В очікуванні на міста без міст" /Соломія Чубай, Петро Сметана

Проєкт  "Ти не Я, але Ми Разом" поєднав альтернативне бачення пейзажу у живописі двох львівських митців - Петра Сметани та Соломії Чубай.

Петро Сметана - відомий український художник, його виставки відбулися  у мистецьких локаціях  (у галереях, музеях, на арт-фестивалях) в Україні, Польщі, США, на Кіпрі, у Нідерландах, у Туреччині, в Іспанії, Болгарії, у Китаї. Серед його проєктів - "Ефимерний ландшафт", "Обрамлення реальності", "Альтернативна перспектива", "Сажа", "Міста, що зникають".

Пейзаж - улюблений жанр художника. У краєвидах митця гармонійно поєднуються вишукані колорити та  цупкі, часом жорсткі фактури. Сувора естетика покинутих споруд здається, розчиняється у кольорових площинах неба і землі. Його "Міста, що зникають", внутрішньо споріднені із поезією Грицька Чубая, батька Соломії: "Але все, що видиме, мертве. І чим видиміше, тим мертвіше. То що ж робити, тоді як стане Явою манливість всіх свічад..."

Соломія Чубай за фахом філолог (іспанська мова і література), перекладачка, співачка, менеджер та продюсер літературно-музичних проєктів "П'ятикнижжя", "Колискові для Олекси", "Чубай. Україна. Любов.  Poety", "Вертеп. Poety". Почала займатися живописом у 35 років. Малювання стало її життєвою необхідністю, її диханням. Тому її краєвиди - яскраві, сповнені сонця і тепла, по-дитячому щирі і справжні, але водночас сміливі, фактурні, із добре відчутною внутрішньою силою - як її музика, як її голос. Живопис Соломії проростає з поезії тата, Григорія Чубая: 

"А там  із  неба  зорі  переспілі

Всю  ніч  падуть,  вигупують  об  дах.

Й  сумують  стерні  сумом  пожовтілим,

Лишивши  радість  в  буйних  колосках..."

Тема Соломії Чубай у дуеті з Петром Сметаною - праландшафт, чистий, ясний, не спотворений міськими спорудами. Такий, що чекає на "нове місто", місто майбутнього...

Відкриття виставки 18 січня 2022 року.

Адреса: Голосіївський пр-т 86/1 (вхід з двору).

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **