Наверх
Меню
Меню
Событие
15/12
Відень – Стрий. Моменти. Роздуми
Квадрат.jpg
Квадрат.jpg

Відень – Стрий. Моменти. Роздуми

15 Грудня 2021 галерея сучасного мистецтва Imagine Point відкриває новий художній проект. Твори майстра фотографії з Відня (Австрія) Петера Лаглера та медитативні роздуми у техніці левкасу на дереві від української художниці Марини Афанасьєвої.

Обидва художники по-своєму переживають враження від своїх улюблених та потаємних локацій у містах, де вони провели значну частину свого життя. Автори випромінюють образи, зіткані із зупинених миттєвостей та глибинних спогадів.

У контакті з їх життєвим інтересом до культури, мистецтва та історії, кожен із художників транслює бачення свого власного, неповторного, загадкового міста.

Ця виставка – про любов Людини до рідного Міста – найсильніше почуття, яке не відпускає упродовж усього життя, де б ти не був.

Чіткі «фіксації» Петера Лаглера і умовні «рефлексії» Марини Афанасьєвої поєдналися у спільній експозиції проєкту галереї «на двох», де «Я не Ти», але «Ми Разом».

15.12.21 - 15.01.22

Адреса: Голосіївський пр-кт, 86/1 (вхід зі двору).

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **