Наверх
Меню
Меню
Событие
04/12
АНАТОЛІЙ КРИВОЛАП. ПЕЙЗАЖ З ПТАХАМИ
???????? ????????.  ПЕЙЗАЖ З ПТАХАМИ.jpeg
???????? ????????.  ПЕЙЗАЖ З ПТАХАМИ.jpeg

АНАТОЛІЙ КРИВОЛАП. ПЕЙЗАЖ З ПТАХАМИ

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ»

 

АНАТОЛІЙ КРИВОЛАП.

ПЕЙЗАЖ З ПТАХАМИ

 

Птахи доповнюють    

                 настрій пейзажу 

                                         динамікою 

                                                поетичного 

                                                                   образу…  

 

  Анатолій Криволап   

          

Анатолій Криволап

  • Дійсний член Національної академії мистецтв України
  • Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2012)
  • Член Національної спілки художників України.

Народився 11 вересня 1946 року в м. Яготин Київської області (Україна).
Отримав класичну фахову освіту – закінчив Державний художній інститут у Києві, але шлях у мистецтві прокладав крізь власне уявлення про колір і відтінок.
Після закінчення інституту протягом 15 років вів непублічний спосіб життя – шукав себе у мистецтві, не бажаючи творити в єдиноприйнятому радянському стилі соцреалізму.
Упродовж тих років його як митця підтримував польський лікар Рішард Врублевський, із яким художник познайомився у 1978 році і який став не лише власником найбільшої колекції робіт Анатолія Криволапа, але і його близьким другом.
У 1992–95 рр. художник увійшов до мистецького об’єднання  «Живописний заповідник», вплив якого на сучасне українське образотворче мистецтво триває і донині.
За наступні двадцять років Анатолій Криволап здобув статус впливового митця, широко відомого в Україні й поза її межами.
Його картини експонуються, продаються й колекціонуються у всьому світі.
У 2011 р. художник став лауреатом загальнонаціональної премії «Людина року» у номінації «Митець року».
Того ж року Криволап став першим українським живописцем, чия фотографія з’явилася на обкладинці авторитетного журналу «Forbes».

 У  2012 р. став лауреатом Національної Шевченківської премії у номінації «Образотворче мистецтво» за цикл картин «Український мотив», до якого увійшли 50 абстрактних пейзажів живописця. Загалом цикл складається з семи серій, присвячених розмаїттю та красі української природи – від Кримських гір та Карпат  – до рідних для художника пейзажів Київщини.
Нині Анатолій Криволап очолює рейтинг найуспішніших українських художників. Його роботи входять майже в усі зібрання найвідоміших українських колекціонерів сучасного мистецтва.
У 2016 році в Музеї історії Києва відбулася персональна виставка, на якій  було  представлено понад 60 робіт – як із приватних колекцій, так і зовсім нові картини майстра. Однією з подій великої виставки стала презентація Премії Анатолія Криволапа, яку художник заснував для підтримки талановитої молоді.

У 2018 р. живописний проект «Анатолій Криволап. Український ландшафт», презентований галереєю «Триптих АРТ» на міжнародному мистецькому форумі Kyiv Art Fair, був визнаний фахівцями кращим проектом арт-фестивалю.

 

Співпраця із галереєю Триптих Арт

 4.12.2021–21.01.2022 ПЕЙЗАЖ З ПТАХАМИ 

7.12.2019–17.01.2020 «Анатолій Криволап. Пейзаж малого формату. Діалог на відстані 100 років» 

 2018 –  «Анатолій Криволап. Український ландшафт». Проєкт презентований галереєю Триптих Арт на міжнародному мистецькому форумі Kyiv Art Fair

2016 – «Українські Карпати».

 2015 «Пейзаж»

 2013 АКТ

 2012 «Анатолій Криволап. Український мотив». Проєкт галереї Триптих Арт, представлений на  міжнародному мистецькому форумі ART-KYIV CONTEMPORARY 2012 у Мистецькому Арсеналі.

2011 «Анатолій Криволап. LANDSCAPE». Проєкт галереї Триптих Арт, представлений на міжнародному мистецькому форумі ART-KYIV CONTEMPORARY 2011 у Мистецькому Арсеналі.

2009  Міжнародний арт-ярмарок  «ARTVILNIUS’09» 

2007, 2008 «АРТ–Київ», Український Дім 

2006, 2007 АРТ-МАНЕЖ». 

 

Вернісаж 4 грудня о 17.00– 20.00 за адресою: вул. Десятинна, 13.

Виставка триватиме 4.12.2021–21.01.2022.

 

Адреса: м.Київ, вул.Десятинна, 13

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **