Наверх
Меню
Меню
Событие
25/11
Групова виставка українських художників "Білоруський Майдан"
Poster.jpg
Poster.jpg

Групова виставка українських художників "Білоруський Майдан"

25 листопада у ЦСМ «Білий Світ» відкривається групова виставка українських художників, присвячена політичним подіям в Білорусі.

Минулого року «Білий Світ» висловив підтримку білоруським протестувальникам, провівши виставку всесвітньо відомого білоруського митця Володимира Цеслера «Верым! Можам! Переможам!». Тоді перемога тих, хто протистоїть диктаторському режиму, здавалася вже близькою. Нажаль, минуло більше року, а процес визволення Білорусі все ще не дістався бажаного фіналу; він продовжує сколихувати серця як митців, так і решти небайдужих до справедливості людей з усього світу.

Особливо глибоко відчувають це поєднання болю та надії українці, адже наша країна лише за останні роки пережила два майдани, а визвольний рух і боротьба за національну свідомість мають місце в нашій історії протягом декількох століть. Тож наразі восьмеро українських митців та мисткинь об’єднали результати своїх роздумів, переживань і досвідів в одному виставковому просторі під спільною назвою «Білоруський Майдан».

«Маючи можливість вільно реалізовуватися в мистецтві, художники України приєднуються до політичного руху, де всі разом намагаються прискорити зміни в Білорусі. Зміни, які йдуть солідарно з Україною та країнами Східної Європи, в бік ментального та політичного відриву від російської імперії. Нам би хотілося, щоб наша робота підтримала білорусів у процесі переосмислення подій минулого року, роботи над помилками та висновками, які приведуть Білорусь до свободи, незалежності та цивілізації.

Вигнання і тиск інтернаціоналізували сьогодні зв'язки і контакти, що дозволило вiльно висловлюватись, вийти за межі і об'єднати співтовариство вигнанців і діаспор. Крізь призму культури і мистецтва ми кидаємо виклик офіційним наративам, щоб викликати емоції так, як це неможливо зробити традиційними політичними методами. За нашу і вашу свободу!»

 

Учасники виставки: Андрій Зелинський, Сергій Захаров, Дмитро Коломойцев, Олена Клочко, Ростислав Лужецький, Олег Тістол, Надія Тістол, Микола Маценко.

 

Увага: з огляду на карантинні обмеження ЦСМ "Білий Світ" просить усіх відвідувачів виставки мати з собою COVID-сертифікати або негативні ПЛР-тести.

 

Відкриття виставки відбудеться 25 листопада з 11:00 до 19:00
Експозиція триватиме до 10 грудня

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

Інформаційні партнери: https://teletype.in/@whiteworldgallery/info.partners

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **