Наверх
Меню
Меню
Событие
09/11
Колективна виставка Popcorn
Квадрат (1).jpeg
Квадрат (1).jpeg

Колективна виставка Popcorn

Imagine Point анонсує відкриття групової виставки «Popcorn». 

Ми всі довго чекали на цей проєкт! Влітку ми оголосили open-call, запрошували українських митців та мисткинь створити роботи на тему попкорну, розширити цю тему, розглянути її метафорично. І от нарешті це сталося!  

 

Було нелегко відбирати, адже надійшло дуже багато заявок. Раді вітати художників та художниць, котрі візьмуть участь у проєкті!

Нам хотілося зробити його яскравим та енергійним. Отримуючи кожну роботу, ми роздивлялися її, читали концепції, і тішилися наскільки ця тема зрезонувала і зачепила велику кількість людей. 

 

Добре це чи погано, попкорн як явище уже є в нашому житті. Ми залишили за учасниками проєкту «Popcorn» право оцінювати, досліджувати та висловлювати своє ставлення до нього. 

Ми з командою Imagine Point лише поставили питання: «в чому полягає феномен всеосяжності попкорну у нашій традиційно не-попкорновій культурі?»

 А відповісти на нього запропонували нашим авторам та авторкам. Тепер пропонуємо це питання нашим гостям виставки. 

 

Запрошуємо! Відкриття колективної виставки Popcorn відбудеться у галереї Imagine Point 9-го листопада 2021 року.

Адреса: м.Київ, Голосіївський пр-т 86/1 (вхід з двору). 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **