Наверх
Меню
Меню
Событие
08/06
Виставка живопису «Хвала Пейзажу» / Ахра Аджинджал
Poster.jpg
Poster.jpg

Виставка живопису «Хвала Пейзажу» / Ахра Аджинджал

8 червня у ЦСМ «Білий Світ» відкривається виставка медитативних і лаконічних живописних робіт Ахри Аджинджала «Хвала пейзажу».

На виставці будуть представлені твори, створені за останні три роки; основу експозиції складатимуть в основному пейзажі. Вони продовжують візуальну лінію, подану київським живописцем Ахрою Аджинджалом на виставці «Внутрішній пейзаж», що проходила у «Білому Світі» в 2019 році, – проте з іншим, різноманітним пластичним наповненням.

«На сьогоднішній день пейзаж для мене – основна тема. Тема поки що невичерпна і багатогранна, де я можу робити свої невеликі, але важливі відкриття. Інтерес до пейзажу проходить кілька стадій – від простого споглядання і до розмови з самим об'єктом під час роботи, де важливе значення має стан тиші, що досягається мінімумом засобів. Де співвідношення земля-небо – ключова і головна домінанта.

Ці прості, навмисно спрощені, безлюдні пейзажі все ж потребують людини. Спочатку мене, як автора, потім – глядача і його діалогу з площиною полотна. Таким чином в цих пейзажах все ж таки присутня людина. І, можливо, вона знайде для себе свій пейзаж, і цей пейзаж щоразу буде мати своє звучання, своє наповнення.» (с) Ахра Аджинджал

 

Відкриття виставки відбудеться 8 червня з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме з 8 по 26 червня

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

 

Інформаційні партнери: https://teletype.in/@whiteworldgallery/info.partners 

 

комментарии
Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **