Наверх
Меню
Меню
Новость
24/05
Торги художніх творів визначних митців відбудуться в аукціонному домі «Золотое Сечение»
IMG_0532.jpeg
IMG_0532.jpeg

Торги художніх творів визначних митців відбудуться в аукціонному домі «Золотое Сечение»

З 24 травня по 1 червня в аукціонному домі «Золотое Сечение» (Київ, вул. Первомайського, 4) пройде  48 аукціон колекційного класичного та сучасного мистецтва Classic & Contemporary Art.

Відкрита для відвідувачів передаукціонна виставка розпочне свою роботу разом із стартом онлайн-аукціону. Ставки будуть прийматися у режимі «тихого аукціону» в залі аукціону та на сайті www.gs-art.com. Колекціонери та поціновувачі мистецтва матимуть змогу побачити виставку протягом тижня, до 1 червня включно.

Всього на торги виставлено 56 лотів, переглянути повний каталог лотів та взяти участь в аукціоні можна на сайті www.gs-art.com.

Класичне та сучасне мистецтво представлено як масштабними знаковими роботами музейного рівня, так і камерними та рідкісними творами найвідоміших українських художників та скульпторів.

У блоці класичного мистецтва --  твори першої половини ХХ століття -- Івана Труша, Давида Бурлюка, Якова Шапіро, Олекси Новаківського, Адальберта Ерделі, Йосипа Бокшая, Миколи Глущенка, Сергія Шишко і художників-шістдесятників, авторів неофіційного мистецтва – Віктора Зарецького, Алли Горської, Якима Левича, Ференца Семана, Валентина Хруща, Карла Звіринського, Івана Марчука.

Сучасне мистецтво представлене живописом та графікою періоду 1980-2020-х рр. Серед топ-лотів – роботи Олександра Ройтбурда, Дмитра Кавсана, Валерії Трубіної, Павла Макова, Олега Тістола, Василя Бажая. З художників  “Живописного заповідника” - великі й цікаві твори – Анатолія Криволапа, Тіберія Сільваші, Марка Гейка. Також дуже сильна колекція молодих, але вже визнаних українських художників – Артема Волокітіна, Романа Мініна, Михайла Деяка, Володимира Манжоса (WAONE), Антона Поперняка.

На торгах організатори виставлять й першокласні скульптури популярних серед колекціонерів українських авторів – Юрія Рубана, Олександра Сухоліта, Назара Білика, Олексія Золотарьова, Володимира Микитенка, Віктора Липовки та інших авторів. 

Виставка та тихий онлайн-аукціон працюватимуть  з 11.00 до 19:00 без вихідних.

Вхід вільний.

Торги за лоти будуть завершені 1 червня 2021 о 19:00 в онлайн-режимі на сайті.

 

 

Довідка про АД “Золотое Сечение”:

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

Адреса: Київ, вул. Первомайського, 4

Довідки за телефоном: 044 240 95 32

 

комментарии
ТОП Новость
09/06

Ретроспектива Оксани Чепелик в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі. 4 червня 2022 стартувала Ретроспектива Оксани Чепелик в "Залі Слави" в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі, США, в рамках ...

09/06

  Музей Шевченка у Києві відкривається з виставкою творів Примаченко   Поки постійні експонати зняті і сховані, у музеї продовжать експонування творів Марії Примаченко. Виставка «Справдешні ...

Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **