Наверх
Меню
Меню
Новость
27/05
Національний проєкт «ВЕЛИКА СІМКА»
Afisha_A4_Gorizont_Curv.jpg
Afisha_A4_Gorizont_Curv.jpg

Національний проєкт «ВЕЛИКА СІМКА»

Музей історії міста Києва у співпраці з благодійним фондом «КУЛЬТАУРА» готує національний проєкт «ВЕЛИКА СІМКА», присвячений творчості художників:

ОЛЕКСАНДРА АРХИПЕНКА
МИХАЙЛА БОЙЧУКА
АНАТОЛІЯ КРИВОЛАПА
КАЗИМИРА МАЛЕВИЧА
ГЕОРГІЯ НАРБУТА
МАРІЇ ПРИМАЧЕНКО
ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
 

Вперше в одній експозиції будуть презентовані твори семи митців, які увійшли до рейтингу «Топ-100 великих українців», що визначали перебіг історії з часів Київської Русі до наших днів за версією журналу «Новое время». Аби сформувати цей список, журнал створив експертну раду, до якої увійшли 100 авторитетних співвітчизників, серед яких: Сергій Жадан, Владислав Троїцький, Юрій Андрухович, Андрій Курков та інші.

«ВЕЛИКА СІМКА» - це шлях до створення візуального коду нації, опису «генетичного коду» української культури. Проект є продовженням відомого мультимедійного проєкту «UKRAINE.THE BEST. Культурний простір від А до Я»( http://ukrainethebest.com) що фактично став абеткою та палітрою сучасної культури України».

Організатори виставки прагнуть показати художні ідеї авторів, які стали авангардними та вплинули на весь розвиток культури України та світу, зв’язки цих ідей з витоками, що сховані в народному, духовному, сакральному. Експозиція презентує декілька тематичних блоків: «портрет», «сакральне мистецтво», «полілог».

Вперше будуть представлені 25 творів, серед яких «Автопортрет» Казимира Малевича. Унікальність цієї роботи полягає в тому, що вона єдина в України, авторство якої підтверджено, та буде експонуватися в музейному просторі вперше.

 

Інституції-партнери проекту:
Національний музей Тараса Шевченка
Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького
Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
Видавництво АТЛАНТ-ЮЕмСі
Видавництво РОДОВІД
Аукціонний дім «ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ»
Prymachenko Family Foundation
LAW NET

 

27.05. 2021 - 28.06.2021
Музей історії міста Києва, 3-й поверх
Автор проєкту - Юрій Комельков.

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **