Наверх
Меню
Меню
Событие
03/12
Виставка «Johnson& Johnson» у галереї Imagine Point
Постер выставка.jpeg
Постер выставка.jpeg

Виставка «Johnson& Johnson» у галереї Imagine Point

3-го грудня у галереї «Imagine Point» відкривається спільна виставка митців Дмитра та Влада Кришовських.

«Johnson& Johnson» – саме так колись підписав спільне фото цих братів один знайомий. Нарешті братам Кришовським вдалося узгодити свої графіки, зустрітися в межах одного арт-простору і звільнитися від кількарічного напруженого очікування цієї події.

 

Звільнення стосується і уламків живих образів, що хаотично вирують у пам’яті митців і вимагають випустити їх назовні. Роботи братів Кришовських містять візуально протилежні прийоми, але їхня спільна сутність – у повторюваній деконструкції і зібранні пазлу з елементів дитячої свідомості, у фіксації безмежної кількості парадоксальних комбінацій їдей, сенсів і відчуттів.

 

Дмитро працює з ними педантично, навіть прискіпливо – у досконало точній графічній техніці і з ретельно вивіреними сполученнями до болі впізнаваних сутностей. Влад же несамовито жбурляє на полотно раптові образи, не допускаючи жодної акуратності, не викликаючи підозри у продуманості – але на виході кожен набір яскравих елементів виявляється на диво цілісним.

 

Куратор Олексій Малих побачив у доробку Кришовських дещо споріднене з його власною практикою – наполегливу роботу з архетипами свідомості та прагнення до простоти. За великим рахунком, композиції Кришовських є камерними, а центральні образи легко вихоплюються оком. Вони одразу впізнаються як близькі, трохи підзабуті зараз, але несподівано глибоко рідні у далекому й безтурботному минулому. 

 

Феномен братів Кришовських цікавий і з наукової, і з мистецької точки зору. Як вони, маючи спільні гени і спільне дитинство, стали такими різними – лишається загадкою. Але якщо у генетиці ми навряд знайдемо відповідь, то до мистецтва звернутися можливо і навіть варто – особливо за цієї рідкісної нагоди одночасно побачити живопис Влада і графіку з левкасами Дмитра – лише зараз, лише у галереї «Imagine Point».

 

Адреса: м. Київ, галерея Imagine Point, Голосіївський проспект 86/1, вхід з двору.

 

комментарии
Календарь
27/01

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-лекцию "Густав Климт. Модерн в живописи". «Я никогда не писал автопортретов. Меня гораздо меньше интересую я сам в качестве предмета картины, ...

11/02

Art People.Space приглашает на онлайн-лекцию по современному искусству "Современные художники о любви: живопись, инсталляция, перформанс". На этой лекции, как и в чувствах, не будет ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **