Наверх
Меню
Меню
Новость
15/10
У Києві відкрито виставку міжнародного мистецького проєкту «Out of Scope»
IMAGE 2020-11-02 15:33:03.jpg
IMAGE 2020-11-02 15:33:03.jpg

У Києві відкрито виставку міжнародного мистецького проєкту «Out of Scope»

У Києві відкрито виставку міжнародного мистецького проєкту «Out of Scope»

15 жовтня у столичному арт-просторі IZONE відбулося офіційне відкриття виставки проекту Out of Scope, присвяченого дослідженню теми гендеру як у мистецтві, так і у житті. Подія відбулася за ініціативи галереї сучасного мистецтва Forsa Gallery і проходить у межах проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок і молоді», який фінансується Європейським Союзом.

Гості побачили цілу низку робіт сучасних митців, які представили власні мистецькі дослідження щодо образу жінки у сучасному світі. Серед учасників експозиції – Ілля Чичкан, Валерія Трубіна, Марина Скугарева, Маша Шубіна, Алевтина Кахідзе, Олександр Ройтбурд, Юлія Бєляєва.

Кураторами проекту Out of Scope виступили арт-експертка, галеристка Аліса Нанавова, незалежна кураторка та художниця Тетяна Малиновська і директорка ЦСМ «ЄрміловЦентр» Наталія Іванова. Серед присутніх на заході були Поліна Веллер, Назар Білик, Мирослав Вайда, Ольга Руднєва, Микита Зігура та ін.

Out of Scope демонструє варіативний світ, в якому обмеження сприймаються як художні прийоми і де відмовляються плекати важливість та необхідність цих обмежень. Різноманітні тлумачення ролі жінки на території Європи насправді є константою для багатьох поколінь. Та, на жаль, намагання звільнити фемінність від кайданів Kinder, Küche, Kirche в реальності перетворюється на нові рамки. 

«Проект Out of Scope не є моєю персональною заявою, це радше діалог та можливість вийти за рамки, залишити позаду стереотипи, мислити більш відкрито та сміливо. Ми щасливі, що вдалося зібрати в межах проекту настільки знакові імена і рідкісні роботи, и вже отримали значний відгук на проведену нами роботу. У 2021 році Out of Scope матиме продовження вже на міжнародній арені», - розповла галеристка Аліса Нанавова.

Поряд із експозицією, у малому залі  IZONE, у межах події відбулася лекція художниці, кураторки, головної редакторки ресурсу про критичне мислення Uchoose Олесі Драшкаби. Під час свого виступу вона розповіла про долі та розвиток у професії художниць різних країн та епох, про перешкоди на їх шляху та про те, як вони їх долали. Лекторка також навела приклад руйнування власного стереотипу щодо використання фемінітивів у мистецтві. 

Нагадаємо,  експозиція триватиме до 30 жовтня. Виставка відкрита для відвідувачів з 11-00 до 20-00, понеділок - вихідний. Відвідувачів просять приходити на виставку у захисних масках та дотримуватись дистанції.

комментарии
ТОП Новость
22/01

Источник: https://afisha.bigmir.net Объемное исследование граффити подготовил Вячеслав Корниенко. В конце декабря 2020 увидели свет два тома десятой и последней части "Корпуса граффити Софии ...

15/01

Источник: https://afisha.bigmir.net В Нью-Йорке представили произведение, которое дороже полотна да Винчи​ Материалом для его возведения послужили университетские дипломы.​ От получивших ...

Календарь
27/01

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-лекцию "Густав Климт. Модерн в живописи". «Я никогда не писал автопортретов. Меня гораздо меньше интересую я сам в качестве предмета картины, ...

11/02

Art People.Space приглашает на онлайн-лекцию по современному искусству "Современные художники о любви: живопись, инсталляция, перформанс". На этой лекции, как и в чувствах, не будет ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **