Наверх
Меню
Меню
Событие
22/09
У Києві пройде мультимедійний екопроєкт «Хто, як не Ви?»
Изображение сделано 21.09.20 в 16.09.jpg
Изображение сделано 21.09.20 в 16.09.jpg

У Києві пройде мультимедійний екопроєкт «Хто, як не Ви?»

З 22-го вересня до 3-го жовтня в київській галереї Ornament Art Space пройде мультимедійний екопроєкт «Хто, як не Ви?». 

«Про що цей проєкт? Про екологію у широкому сенсі цього слова. Про екологію як захист довкілля,як відповідальність за наше сьогодні та завтра, як свідомий вибір, який ми робимо щодня, щохвилини, щомиті у різних сферах життя – і який впливає на наше теперішнє та майбутнє. Кожен з нас на локальному рівні впиває на глобальні зміни. Кожен. Завжди. І прямо зараз», – коментує кураторка проєкту Вікторія Степанець, редакторка українського журналу «Культурний тренд». 

На вас чекає мультимедійна експозиція робіт сучасних українських митців, яка глибоко висвітлює головну тему проєкту. Через фотографії, скульптури, відео, інсталяції та картини виставка має на меті підняти важливі питання та актуальні проблеми, які нас оточують щодня, але які ми часто відмовляємось бачити, відвертаючи погляд в інший бік. 

Екологія – це про свідомість. Головна мета проєкту – підкреслити, що кожен здатен покращити наше Завтра вже Сьогодні, вже Зараз, і що від дій кожного на локальному рівні залежить глобальне майбутнє.
Проєкт ставить перед глядачем важливі запитання: Ким він є зовнішньому світові: другом чи ворогом? Що може зробити особисто для навколишнього світу?

Учасники: Євген Самученко, Юрій Мусатов, Валерій Лещинський, Діана Руденко, Оля Рондяк, Владислав Шульженко, Ярослав Валієв, Євген Заборовський, Катерина Нейдорф, Олексій Глазунов, Яна Глазунова, Олексій Бреус, Валерій Голейко, Костянтин Плетенецький, Ольга Решетняк, Юлія Карась, проєкт NIMB, проєкт «Приречені».

Увага! У зв’язку із введеними обмеженнями офіційне відкриття буде проходити 22-го вересня протягом трьох годин – з 17.00 до 20.00. Запрошуємо Вас приходити у будь-який час у цьому часовому проміжку з метою запобігання великої кількості людей одночасно. 

 

Проєкт триватиме з 22-го вересня до 3-го жовтня в галереї Ornament Art Space за адресою: Київ, вул. Василя Тютюнника, 53.
Офіційне відкриття 22-го вересня о 19.00.

 

Організатор проєкту: український журнал «Культурний тренд»
Партнер проєкту: Ornament Art Space
Офіційний медіапартнер: The News&Culture

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **