Наверх
Меню
Меню
Событие
24/09
Арт-проект молодої української художниці Марини Бородулі «Body Poetry»
A3 — СМИ.jpg
A3 — СМИ.jpg

Арт-проект молодої української художниці Марини Бородулі «Body Poetry»

BODY POETRY

Марина Бородуля

24.09 – 30.09.2020

Протягом останнього тижня вересня в Gallery83 буде презентовано арт-проект молодої української художниці Марини Бородулі «Body Poetry». Експозиція виставки складається з живописних робіт, відео та фото з бекстейджу створення проекту. Протягом останнього року художниця була занурена в творче мистецьке дослідження, пов’язане з вивчення поетики людського тіла. Дуальність, суперечливість, внутрішній конфлікт – невід’ємна частина сценічного і, як наслідок, повсякденного життя артиста, якому доводиться приміряти на себе різні ролі, емоції та стани чи не щодня.

Фокус проекту зосереджено на героях, артистах балету, на їх емоційних станах та відчуттях. Бажання художниці передати складність душевних станів, різноманітність їх внутрішнього світу, змушує звернутися до такої самостійної форми художнього зображення, як портрет. Де одномоментний художній образ - це безперервний рух, і навіть нерухомість неминуче таїть в собі прихований рух, внутрішню силу, відчутну енергію. Фізичне тіло танцівника захоплює та пробуджує інтерес, проте не як фізична форма і оболонка, а як джерело сили, пластики, грації, можливостей і потенціалу. Зовнішня форма і краса відходять на другий план і втрачають свою силу, перетворюючись лише на доповнення, коли на перший план виходить внутрішня енергетика, харизма, характер.


 

Марина Бородуля, художниця:

«BodyPoetry – це про мою пристрасть, захоплення, любов, враження. Це про моє ставлення до людей, наділених талантом, енергією, волею, вмінням бути безжалісним до себе. Результатом багатолітнього, болісної праці яких, є найпрекрасніше з мистецтв – танець. Намір осягнути світ танцю, спроба проникнути у внутрішній світ танцівника, доторкнутись до витоків і таїнствам його творчості завжди не просто. Так само не просто виконати ї іншу задачу – засобами одного виду мистецтва розповісти про інший».

Проект BodyPoetry – це символічний авторський художній жест, візуальне висловлювання, безсловесна ода та висловлення похвали та захоплення мистецтвом танцю та творчими особистостями, які присвятили себе цьому виду мистецтва. Сенс пошуків не зводиться до демонстрації лише танцювальних можливостей танцівників, але полягає в тому, щоб створити цілісний художній образ. Це, безумовно, симбіоз двох напрямків творчих пошуків митця: дослідження механіки рухів та поза тілесних форм емоційного висловлювання. 

Дар’я Біленко, куратор проекту:

«Мені імпонують творчі пошуки Марини Бородулі, пов’язані з дослідженням людської тілесності. Неочевидні на перший погляд сенси розкриваються з детальним вивченням робіт, проникненням в їх емоційні глибини. Я із захопленням спостерігала за процесом підготовки проекту, ступінню зануреності художниці в процес та методи дослідження питань, якими промовляє виставка. Проект спонукає до пробудження у глядача здібності до візуального прочитання сенсів. Це проект про можливість і здатність промовляти різними мовами: мовою мистецтва, мовою тіла, мовою емоцій». Всі мови підкорюються у цьому проекті – візуальній мові висловлення, яку можливо зрозуміти без слів, за допомогою мистецьких творів – картин з проекту BodyPoetry».

Партнер проекту – всесвітньо відомий пивний бренд Stella Artois. Цей преміальний лагер відомий не тільки своїм вишуканим легким смаком. Один з провідних брендів компанії AB InBev Efes традиційно підтримує соціально-значимі культурні ініціативи в Україні. Наприклад, Stella Artois активно підтримує розвиток кінематографа в Україні. А сьогодні бренд розширює сферу культурних проектів, в яких зацікавлений, і вже готовий говорити з аудиторією про образотворче мистецтво.

«Ми із задоволенням приєднуємося до проведення виставки BodyPoetry. Stella Artois продовжує підтримувати мистецькі проекти в Україні та світі, популяризуючи культурну та креативну індустрію в суспільстві. Сучасне українське мистецтво надзвичайно багатогранне, і ми раді сприяти його розвитку», — коментує Катерина Сахарнова, маркетинг-менеджер преміальних брендів AB InBev Efes Україна.

Адреса: GALLERY 83. Вул. Тарасівська, 3а

Тривалість виставки: 24.09 – 30.09.2020

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **