Наверх
Меню
Меню
Событие
07/07
Ярослав Валієв: "Перший Сон"
fullsizeoutput_114a.jpeg
fullsizeoutput_114a.jpeg

«Перший Сон» художника Ярослава Валієва. Відкриття виставки 7 липня.

Виставка «Перший Сон» відкриється в столичній галереї Spivakovska ART: EGO gallery 7 липня. За новою традицією, відкриття буде проходити протягом усього дня, починаючи з 11 ранку. Чудовий привід почати ваш день з мистецтва!

Український художник Ярослав Валієв представить публіці нові роботи на своїй персональній виставці, до якої він готувався останні півроку. Безумовно, будуть представлені і більш ранні роботи Ярослава.

«Перший Сон» - це відображений через живопис сон. У ньому з Хаосу, відокремившись від небес, виникає земля, а з її надр виривається океан. Прагнучи до самовизначення, вони відштовхуються один від одного, а потім знову занурюються у взаємні обійми. І цей танець любові, продовжуючись мільйони років, в результаті породжує життя, в якій люди, наслідуючи силу, що їх створила, так само відштовхуються одне від одного, щоб потім кинутися один одному в обійми. Цей імпульс настільки глибоко укорінився в нас, що його чітко можна розглянути в чуттєвому жіночому погляді. Не тільки в погляді, а й в ледь вловимому русі або навіть в плавному видиху» - говорить про нову серію Ярослав.

На виставці будуть представлені сюрреалістичні пейзажі, абстракції тіл і чуттєві портрети.

Виставка проходить у форматі виставки-продажу в закритому режимі, з обмеженою кількістю відвідувачів. У зв'язку з карантинними заходами, перегляд і продаж картин проводяться з дотриманням рекомендацій МОЗ. Для перегляду і придбання робіт, автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі.

Spivakovska ART:EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень.

 

Виставка триватиме тиждень - з 7 по 14 липня.

Виставка доступна щодня, з 11 до 19:00.

Адреса: Саксаганського, 59Б, Spivakovska ART:EGO gallery.
 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **