Наверх
Меню
Меню
Событие
12/03
Персональна виставка Лариси Булигіної «Сади і парки»
fullsizeoutput_1062.jpeg
fullsizeoutput_1062.jpeg

Персональна виставка Лариси Булигіної «Сади і парки»

12 березня в галереї Spivakovska ART:EGO відкриється персональна виставка Лариси Булигіної «Сади і парки».

 

«Казки зустрічаються рідко. Але в житті тих, хто в них не вірить - ніколи».

 

Лариса Булигіна живе в Києві нещодавно. Колишнє її життя і робота ландшафтним дизайнером було в Запоріжжі. Обдарована від природи умінням втілювати свої фантазії в оригінальні образи, Лариса малювала з дитинства.

 

Шлях до знаходження себе не був швидкий. Лариса Булигіна працювала дизайнером та ілюстратором в поліграфії, на телебаченні, в друкарні. Була дизайнером інтер'єрів і довгі роки ландшафтним дизайнером, що в свою чергу і надихнуло Ларису на живопис флори і фауни.

Повірити в себе, як художника, допомогла атестація майстрів декоративно-ужиткового мистецтва і художників, яке проводило Управління культури Запорізького Обласного центру творчості в 1999 році. Ставши майстром декоративно-ужиткового мистецтва, Лариса Булигіна брала активну участь в обласних та Всеукраїнських виставках декоративно-ужиткового мистецтва.

З 2012 року Лариса організувала 10 персональних виставок.

Її роботи експонувалися на виставках в Київському Центрі української культури та мистецтва (2019), в Харківському центральному художньому музеї (2016) в Запорізькому центральному виставковому залі художників (2013), в Центральному музеї «Таврида» м.Сімферополь (2012), в галереї «Art`L» (2013) і арт-галереї «Скрижаль» м.Запоріжжя (2012, 2013), в Алуштинському історико-краєзнавчому музеї (2012).

У 2016 році в Києві брала участь в колективних виставках в арт галереї «Митець» і галереї «Глобус».

 

Експозицію виставки «Сади і парки» складають 40 полотен написаних олією і акриловими фарбами.

 

Роботи художниці - це дивовижний світ квітів, птахів, жіночих образів в чарівних садах і природи в цілому. Незвичайна техніка, деталізація, скурпулезність і точне розуміння зображуваного, роблять картини Лариси такими, що дарують радість і позитив.

 

Своїм вчителем Лариса Булигіна вважає природу і все життя вчиться у неї.

Техніку, в якій працює, автор відносить до казкового стилю або мікрореалізму.

Роботи Лариси є в приватних колекціях Австрії, Італії, Латвії, Америки та Росії.

 

«Мені просто пощастило, я не кинула малювати. Бути художником - це стан душі людини, коли йому є про що розповісти глядачеві, переносячи його в чарівний світ природи. Треба робити чесно, що тобі цікаво, що ти любиш, робити це професійно і молити Бога, щоб він звів тебе з твоєї публікою» - так вважає автор виставки Лариса Булигіна.

Выставка пройде з 12 по 26 березня в галереї Spivakovska ART:EGO gallery (Саксаганського, 59Б).

Вхід вільний.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **