Наверх
Меню
Меню
Событие
11/03
Юрій Денисенков STAGE
FB.jpg
FB.jpg

11 березня в Мистецькому центрі «Шоколадний будинок» буде презентовано персональний проект Юрія Денисенкова STAGE. До експозиції увійде живопис та відеороботи, які було створено протягом останніх двох років.


Проект «STAGE» (2020) продовжує тему конфлікту між реальним та псевдореальним в середовищі існування людини, розпочату в попередній живописній серії «BACKSTAGE» (2018). Місцем дії залишається знімальний майданчик популярних ТВ-шоу. Втім, якщо раніше фокус уваги був спрямований на темряву лаштунків, то тепер герої картин виходять на омріяну сцену. Однак коли вони зрештою стикаються зі штучною реальністю, то починають втрачати себе. 


Юрій Денисенков: «У «STAGE» не йдеться виключно про телебачення. В будові знімального процесу ТВ-шоу я бачу аналогію з реальним життям. Де сцена - це ідеальне місце з нав’язаними стереотипами індустрії краси, штучної ейфорії щастя; та залаштунки, де залишається справжня реальність, сповнена ризику відчуження і боротьби. Вихоплені моменти з контексту знімального процесу знаходять нові смисли. Вони переходять в іншу образну площину, апелюючи до питанням втрати особистості і духовного краху, боротьби людини за власну ідентифікацію, відмови від нав'язаних системою масмаркету цінностей. Герої картин не витримують постійного спостерігання за ними та захищаються від нав’язливої реальності. Чорне тло несе у собі метафізичний зміст, який нівелює поняття місця і часу, і зосереджує погляд на внутрішній драмі людини. Фарба, яка тече, метафорично відтворює відчуття тривоги та нескінченності процесу».

У  2019 році Юрій Денисенков отримав головну премію конкурсу OBJECTS contemporary art prize 2019. Як переможцю конкурсу, художнику була надана можливість презентувати свої проекти в Берліні та Києві. 18 жовтня 2019 року у Берліні, у галереї Art and Talking, відбулася персональна виставка Юрія Денисенкова, 11 березня 2020 року відкривається персональний проект STAGE в МЦ «Шоколадний будинок». 

Адреса: Мистецький центр "Шоколадний будинок", Київська НКГ, Шовковична, 17/2

Відкриття виставки 11 березня о 18:00. Вхід вільний

Термін дії виставки з 11 березня по 18 березня 2020 року.

 

 

 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **