Наверх
Меню
Меню
Событие
05/03
Групова виставка «Саме Ті»: з колекції «Білого Світу»
poster.jpg
poster.jpg

Групова виставка «Саме Ті»: з колекції «Білого Світу»

5 березня у Центральному Будинку художника відкривається виставка живопису і скульптур українських художників «Саме Ті». Кураторський проект галериста і колекціонера Олександра Яновича передбачає демонстрацію серій художніх робіт, з яких більшість є класичними творами художника, і одна – автопортретом.

Творчість митця прийнято розглядати в контексті його життєвого шляху, соціального оточення і, звичайно, його особистості. Саме автопортрет розкриває особистість автора найглибше, часто з несподіваних сторін, і тому автопортрети митців є предметом особливого інтересу колекціонера.

Яким хоче бачити себе художник, і наскільки цей образ відрізняється від його фото? Легко чи важко було створювати автопортрет? Розкриває він щось потаємне, чи, навпаки, приховує? Так багато питань перетворюють споглядання кожного автопортрета на майже детективний сюжет. Виставка ж «Саме Ті» пропонує публіці розслідувати історії багатьох сучасних митців – і знаних, і молодих.

В експозиції будуть представлені роботи та автопортрети Матвія Вайсберга, Бориса Буряка, Олександра Стовбура, Олега Денисенка, Романа Романишина, Владислава Шерешевського, Бориса Фірцака, Ірини Вештак-Остроменської, Петра Сметани, Миколи Журавля, Олексія Малих, Петра Лебединця, Влада Кришовського, Петра Бевзи, Сергія Гая, Валерія Шкарупи та інших – з колекції ЦСМ «Білий Світ».


Відкриття виставки відбудеться 05 березня о 17:00

Експозиція триватиме до 15 березня.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **