Наверх
Меню
Меню
Интервью
19/02
Шлях до успіху крізь призму мистецтва
fullsizeoutput_ff3.jpeg
fullsizeoutput_ff3.jpeg

Шлях до успіху крізь призму мистецтва

Про силу мистецтва і те, як крізь призму художніх полотен розповісти про успішну взаємодію бізнесу, влади та суспільства – говоримо з Наталією Ульяновою, співорганізатором Форуму Level UP Ukraine, засновницею та керівним партнером UNA Partners, Віце-президентом Асоціації платників податків України.

Як з’явилась ідея арт-проєкту «Мистецтво взаємодії»?

Арт-проєкт буде представлений у рамках Форуму Level UP Ukraine 2020. Головна тема форуму – принципи створення більшого. Level UP Ukraine виступає платформою для розвитку екосистеми, де влада, бізнес і суспільство виробляють рішення, які призводять до концептуальних змін в Україні. Учасники домовляються і створюють спільні проєкти, де кожен долучається до нової моделі взаємодії на взаємовигідних умовах.

Сьогодні концепції сприймаються в символах. Одна нова ідея може реформувати традиції і погляди століть, тому в рамках форуму ми вирішили створити арт-проєкт «Мистецтво взаємодії». Ми залучили молодих авторів для створення нового уявлення про кооперацію бізнесу, влади і суспільства.

Мистецтво об'єднує і мотивує - саме це ми робимо під час Форуму. Ми хочемо актуалізувати питання співпраці через art.

Учасники мають можливість показати свої роботи бізнес-спільноті і отримати підтримку decision maker'ів.

Але зрушення у свідомості – це не все. Необхідні зрушення у діях. Для цього ми хочемо разом з авторами провести благодійний аукціон – зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку соціально значущих проєктів. Візуалізовані ідеї учасників у вигляді картин потраплять у кабінети реформаторів країни.

Як відбирали учасників арт-проєктів?

Ми звернулися до освітньої платформи КАМА, після чого вони запропонували співпрацю з їх випускниками. Виходячи з нашої концепції, ми відібрали учасників арт-проєкту «Мистецтво взаємодії» у рамках Форуму Level Up Ukraine 2020. Далі спрацювало «сарафанне радіо», й нам почали писати ілюстратори та художники з різних куточків країни, які об’єднані однією ідеєю.

Які проєкти з цієї виставки Вам найбільше припали до душі?

Насправді, ми стільки часу провели з художниками, що вже встигли стати немов би рідними. Тому кожен проєкт подобається і запам'ятається надовго. Але якщо все-таки вибрати один, то, напевно, вразив розмах інсталяції «Спадщина» Gora LI і Kostry Kina. Як пояснюють митці, вони метафорично зобразили історичне минуле, створивши гіперболізовану дійсність, продемонструвавши тим самим вміння створювати цілісне майбутнє, спираючись на минуле.

У Вас є власні відповіді на головні питання арт-проєкту: «Що таке реальна взаємодія?», «Що є результатом продуктивної співпраці?», «Куди ми рухаємося?»?

Реальна взаємодія і продуктивна співпраця – це те, що дозволяє досягати успіху за будь-яких зовнішніх обставин на основі об'єднання зусиль усіх зацікавлених сторін. По суті, арт-проєкт символічно висловлює те, про що ми будемо говорити на Форумі Level UP Ukraine – як забезпечити глобальні трансформації в інтересах всього суспільства.

З якими складнощами зіткнулися при створенні виставки?

У нас з інсталяторами весь час поставало питання: чи зрозуміють наші гості елементи в інсталяціях – що хотіли цим сказати, яку головну думку «зашили» у роботу. У нас будуть представлені три експозиції. В одній, наприклад, лише довжина одного полотна складає 15 метрів, також мається рукотворна дошка, диптих з двох частин та дві картини. Зізнаюсь, що часом було нелегко, але наша команда та всі учасники арт-проєкту дуже відповідально підійшли до нього.

З якими висновками та відчуттями Ви б хотіли, щоб глядач залишив виставку «Мистецтво взаємодії»?

Мабуть, з такими ж, як у мене – позитивними емоціями і відчуттям, коли полотна цілком поглинають усю увагу глядача. Глядачі приходять з великим інтересом і безліччю різних питань, а йдуть з позитивним настроєм, володіючи поживою для роздумів і власних висновків.

комментарии
ТОП Интервью
17/09

Митці Микола та Марина Соколови.  Інтервюер: Дана Пінчевська   Д. П.: Вітаю вас з майстерні відомих київських митців, — художника Миколи Соколова та його дружини, Марини.  М. ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **