Наверх
Меню
Меню
Событие
16/11
На ювілейному аукціоні у Києві виставлять картини найзнаменитіших українських художників
11-4.jpg
11-4.jpg

На ювілейному аукціоні у Києві виставлять картини найзнаменитіших українських художників

На ювілейному аукціоні у Києві виставлять картини найзнаменитіших українських художників: Марчука, Примаченко, Глущенко, Яблонської, Ройтбурда, Чічкана

 

На честь свого п'ятнадцятиріччя аукціонний дім «Золотое Сечение» виставить на торги виняткову колекцію робіт найвідоміших авторів – починаючи з середини ХХ століття і до художників-сучасників.

16 листопада о 15:00 в «Золотом Сечении» (Київ, вул. Леоніда Первомайського, 4) відбудеться унікальний аукціон, присвячений 15-річчю аукціонного дома. Подія об'єднає відразу три напрямки мистецтва – класичне, андеграунд та сучасний арт.

Всі лоти можна подивитися на передаукціонній виставці з 8 по 15 листопада, з 11:00 до 19:00, без вихідних. Вхід для усіх охочих – вільний.

Зробити ставки на вподобані лоти можна із першого дня роботи виставки у залі експозиції або онлайн.

Загальна кількість поданих робіт – 56 творів.

На аукціоні будуть представлені лише роботи українців, які отримали світову популярність – Марії Примаченко, Миколи Глущенка, Сергія Шишка, Віктора Зарецького, Алли Горської, Івана Марчука, Бориса Плаксія, Валерії Трубіної, Матвія Вайсберга, Олександра Ройтбурда, Іллі Чічкана та інших зірок українського мистецтва.

«Мова йде не просто про гучні імена, а про рідкісні колекційні роботи цих відомих авторів. До нашого п'ятнадцятиріччя ми готувалися довго і обирали краще з кращого, щоб майбутні виставка та торги стали справжньою подією у мистецькому житті столиці», – підкреслює Михайло Василенко, співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение». 

Шанувальників класичного мистецтва неодмінно зацікавить топ-лот аукціону – робота одного з найвідоміших українських живописців радянського періоду Миколи Глущенка «Блакитні квіти» (1974). Великої уваги заслуговують роботи «Долгошій у квітах» (1972) Марії Примаченко, «Сон-трава» (1980) Сергія Шишка, «В саду» (1975) Тетяни Яблонської, «Хризантеми» (1967) Валентини Цвєткової.

Не залишаться байдужі до торгів і пошановувачі Закарпатської школи живопису – на аукціоні можна буде поторгуватися за чудові картини Йосипа Бокшая, Андрія Коцки, Федора Манайла.

Серед видатних творів розділу UNDERGROUND: «Життя» (1970-ті) Віктора Зарецького, «Повінь» Івана Марчука (1985), «Павочка» (1962) Людмили Семикіної, «Натюрморт» (1990-ті) Валентина Хруща та ескіз вітража «Шевченко» (1960-ті) Алли Горської.

Любителів сучасного мистецтва зацікавлять роботи Олександра Ройтбурда, Матвія Вайберга, Михайла Деяка, Валерії Трубіної, Максима Мамсікова, Іллі Чічкана, Артема Волокітіна, Павла Керестея та інших відомих сучасників.

 

Довідка про АД “Золотое Сечение”:

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **