Наверх
Меню
Меню
Событие
01/11
Здобутий час (виставка творів Галини Григор’євої, Олекси Захарчука, Валентини Захарчук, Івана Григор’єва)
73218178_2586534394966075_6936291484899475456_n.jpg
73218178_2586534394966075_6936291484899475456_n.jpg

Здобутий час (виставка творів Галини Григор’євої, Олекси Захарчука, Валентини Захарчук, Івана Григор’єва)

Здобутий час

(виставка творів Галини Григор’євої, Олекси Захарчука, Валентини Захарчук, Івана Григор’єва)

      Ювілейна виставка чотирьох авторів, представників двох поколінь родин Григор’євих-Захарчуків, презентує їхні  кращі твори різних років. Характерною рисою, що пов’язує цих авторів, є поглиблений пошук нових засобів виразності , що спираються на традиції української  живописної школи та на вивченні досвіду французьких імпресіоністів й постімпресіоністів.

     Твори О.Захарчука та Г.Григорєвої - яскравий приклад досвіду шістдесятників - покоління, просякнутого духом «розстріляного Ренесансу» 1920-х років минулого століття.

      Назва виставки не випадкова, перегукується з однойменним романом Марселя Пруста. «Здобутий час» для письменника-філософа є визначенням самого життя, спроба відтворити та зв’язати безліч фрагментів втраченого минулого, що єдине має цінність, бо «справжній рай то є втрачений рай».

      Для митців найважливішими є ВРАЖЕННЯ( Imression). Тільки враження, хоч би якою ілюзорною не була їхня матерія, є критерій істини, тільки за них здатний вхопитися розум, бо лише вони можуть вивільнити з нього істину та принести чисту радість.

      Хоча спроба вхопити й зафіксувати враження  є лише намаганнями художників, це єдина форма нашого справжнього існування. Здається, кожен з представлених художників шукав своє, але фактично ми збирали єдине,  розсипане у часі намисто пам’яті. Маленькі шматочки асоціацій, що спроможні «кресати іскри з відчуття» - і в минулому, і у сьогоденні - збуджують уяву відчуттям реальності.  За наше земне життя нам навряд чи вдасться замкнути цей ланцюжок пекторалі пам’яті, але відшукати й закріпити  ще кілька намистинок враження, спалахів буття у живописі, пастелях та скульптурі – вірю, ми спромоглися.        

Іван Григор’єв, куратор виставки

 

 

Відкриття відбудеться 1 листопада о 18.00

Адреса: вул. Січових Стрільців 1/5(Львівська площа), ІІІ поверх.

Виставка триватиме з 2-24 листопада з 12.00-19.00. Вихідні-вівторки

 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **