Наверх
Меню
Меню
Новость
17/09
Безмовність. Новий живописний проект Марини Шкарупи та Ігоря Прокоф'єва
Marina Shkarupa_ Space II.jpg
Marina Shkarupa_ Space II.jpg

Безмовність. Новий живописний проект Марини Шкарупи та Ігоря Прокоф'єва

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop і Kyiv Gallery Weekend представляють «безмовність» - новий живописний проект Марини Шкарупи та Ігоря Прокоф'єва, який пропонує глядачеві вийти за межі буденного сприйняття і відправитися в метафоричне подорож вглиб себе. Космічні симфонії Марини Шкарупи виблискують сузір'ями на тлі поліхромних галактик. Арктичні пейзажі Ігоря Прокоф'єва поєднують велич з зворушливим теплом мінливих ліній.

За словами авторів: «Тиша - стан тиші і спокою, точка, що тягнеться в нескінченний простір. Час початку і кінця, перепочинок від суєти і крок назустріч собі».

Директор галереї і куратор проекту Мирослава Хартмонд зазначає: «Творчий тандем Шкарупи та Прокоф'єва - яскравий феномен в українському сучасному мистецтві. Хоча їх роботи відрізняються між собою, обом притаманні лаконічність, монументалізм і делікатність. У той час як Марина освоює космічні простори, Ігор досліджує крижані володіння планети Земля. Разом вони відкривають нові світи поза часом і простором ».

ПРО ХУДОЖНИКІВ:

Марина Шкарупа - сучасний український живописець і відео-артист. Народилася 9 грудня 1965 року в м Ахтубінську, Астраханська обл., Росія. Закінчила Ахтубінський художню школу і Астраханське художнє училище. Учасниця численних проектів в Україні та за кордоном, таких як фестиваль відеоарту «Videoformes» в Клермон-Феррані (Франція), Флорентійська бієнале (Італія), Art Kiev Contemporary, виставка українського мистецтва в м Доха (Катар) в честь 25-річчя незалежності Україна, а також ряд проектів в Музеї сучасного мистецтва м Пярну (Естонія). Роботи Марини Шкарупи знаходяться в фондах Музею сучасного мистецтва м Пярну (Естонія) Міжнародного арт-центру Abu Dhabi Art Hub (ОАЕ), а також приватних колекціях України, Росії, Чехії, Естонії, Фінляндії, Іспанії, Австралії.

Ігор Прокоф'єв - сучасний український художник-постмодерніст, який працює переважно в живописі. Народився 22 грудня 1960 року в с. Прилуцькому, Волинська обл. У 1991 році закінчив Київський державний художній інститут, факультет графічних мистецтв (викладачі: Т. Лящук і А. Чебикін). Член Національної спілки художників України з 1992 року. З 1988 року веде активну виставкову діяльність в Україні та за кордоном: в Польщі, Естонії, Великобританії, Німеччини, Ірані, США. Роботи Ігоря Прокоф'єва знаходяться в фондах Міністерства культури України, Росії, Баварії, в Національному музеї історії України, Музеї історії Києва, Музеї українського мистецтва в Нью-Йорку, в колекції Келлера (Німеччина), колекції Диченко (Україна), а також приватних колекціях країн Європи та північної Америки.

 

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **