Наверх
Меню
Меню
Событие
06/09
БЕЗМОВНІСТЬ. Марина Шкарупа & Ігор Прокоф’єв
66843235_1118303578369914_8034053227034968064_n.jpg
66843235_1118303578369914_8034053227034968064_n.jpg

БЕЗМОВНІСТЬ. Марина Шкарупа & Ігор Прокоф’єв

БЕЗМОВНІСТЬ
Марина Шкарупа & Ігор Прокоф’єв

 

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop та Kyiv Gallery Weekend представляють «БЕЗМОВНІСТЬ» – новий живописний проект Марини Шкарупи та Ігоря Прокоф’єва, який пропонує глядачеві вийти за межі буденного сприйняття і вирушити в метафоричну подорож вглиб себе. Космічні симфонії Марини Шкарупи виблискують сузір'ями на тлі різнобарвних галактик. Арктичні пейзажі Ігоря Прокоф’єва поєднують величність зі зворушливим теплом мінливих ліній.

За словами авторів: «Безмовність – це стан абсолютної тиші та спокою, що простирається в безмежному просторі. Час початку і кінця, перепочинок від метушні, крок назустріч собі».

Мирослава Хартмонд, директорка галереї та кураторка проекту про проект: «Творчий тандем Шкарупи і Прокоф’єва – яскравий феномен в українському сучасному мистецтві. Хоча їх роботи відрізняються між собою, обом притаманні лаконічність, монументалізм та делікатність. У той час як Марина опановує космічні простори, Ігор досліджує крижані володіння планети Земля. Разом вони відкривають нові світи поза простором і часом». 

ПРО ХУДОЖНИКІВ

Марина Шкарупа – сучасна українська художниця, що працює в жанрах живопису та відео-арту. Народилась 9 грудня 1965 року в м. Ахтубінськ, Астраханська обл. (Росія). Закінчила Ахтубінську художню школу й Астраханське художнє училище. Учасниця багатьох українських та міжнародних виставкових проектів, в т.ч. відео-арт фестиваль «Videoformes» у Клермон-Феррані (Франція), Флорентійська бієнале (Італія), Art Kiev Contemporary, низки проектів у Музеї сучасного мистецтва у Пярну (Естонія), виставки українського мистецтва в м. Доха (Катар) на честь 25-річчя незалежності України, проекті «Місяць українського мистецтва» в Абу Дабі (ОАЕ) та ін. Роботи Марини Шкарупи знаходяться у фондах Музею сучасного мистецтва у Пярну (Естонія) та Міжнародному арт-центрі Abu Dhabi Art Hub (ОАЕ) і приватних колекціях України, Росії, Чехії, Естонії, Італії, Австралії. ​​

Ігор Прокоф’єв – сучасний український художник-постмодерніст, живописець. Народився 22 грудня 1960 року в с. Прилуцьке, Волинська обл. У 1991 році закінчив Київський державний художній інститут, факультет графічного мистецтва (викладачі: Т. Лящук, А. Чебикін). Член Національного союзу художників України з 1992 року. З 1988 року веде активну виставкову діяльність в Україні та за кордоном: в Польщі, Естонії, Великій Британії, Німеччині, Ірані, США. Роботи Ігоря Прокоф’єва знаходяться в фондах Міністерства культури України, Росії, БаваріЇ; у Національному музеї історії України, Музеї історії Києва, Музеї українського мистецтва в Нью-Йорку, в колекції Келлера (Німеччина), колекції Диченка (Україна), а також приватних колекціях країн Європи і північної Америки.

Виставка триває: 06 – 25.09.2019

Адреса: Triptych: Global Arts Workshop (Андріївський Узвіз,34 )

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **