Наверх
Меню
Меню
Событие
05/09
Відкриття виставки Бориса Буряка «Живопис»
постер.jpg
постер.jpg

Відкриття виставки Бориса Буряка «Живопис»

Відкриття виставки Бориса Буряка «Живопис»

З 5 по 24 вересня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка живопису надзвичайного українського художника Бориса Буряка.

Народний художник України, видатний представник українського експресіонізму, майстер станкового та монументального живопису. Хто ще? Вихователь покоління митців, що творять сучасне українське мистецтво. Чи варто зазначати, що «Білий Світ» пишається нагодою експонувати твори Бориса Івановича Буряка…

На вересневій виставці публіка побачить серію живописних портретів, пейзажів, оголеної натури, та багато квітів. Уквітчані полотна стали візитівкою Бориса Буряка, який досконало передає зображеннями квіткових композицій своє «мислення кольоровими плямами». Пелюстки як миті, суцвіття як враження і букети як цілі сторінки досвіду автора – видніються крізь прямокутні вікна полотен.

Борис Буряк живе і працює у Львові. Цей (буденний лише на перший погляд) факт має бути згаданий, адже серед творів на виставці представлені львівські пейзажі. Добре відомі й усіма улюблені місця на цей раз будуть побачені не власним оком, а крізь призму сприйняття корінного мешканця, з яким Львів має особливі стосунки.

З 5 по 24 вересня у «Білому Світі» майстерність і досвід живописця кидають глядачеві справжній виклик: чи зможе він проявити таке ж високе мистецтво споглядання, вчування й розуміння почуттів? Приходьте у вересні на Пушкінську, щоб доторкнутися до мистецтва власноруч.

 

Відкриття виставки відбудеться 5 вересня о 19:00

Експозиція триватиме до 24 вересня

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ» (Київ, вул. Пушкінська, 21а)

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **