Наверх
Меню
Меню
Событие
24/08
Відкриття виставки Любомира Мартинюка
ЛюбомирМартинюк3.jpg
ЛюбомирМартинюк3.jpg

Відкриття виставки Любомира Мартинюка

24 серпня в арт-просторі Lera Litvinova Gallery відкривається персональна виставка Любомира Мартинюка «Пелюстки на полотнах» — зібрання найсвіжіших флористичних натюрмортів митця.

Любомир Мартинюк пише багато і натхненно: на сьогодні творчий доробок 39-річного художника налічує тисячі полотен. Жанрово це флористика, натюрморти, пейзажі і портрети. Його роботи зберігаються в галереях, музеях та приватних колекціях в Україні та закордоном. 

Художник народився на Івано-Франківщині. У 2004-му році завершив навчання у Львівській академії мистецтв, куди вступив на іконопис, та згодом перевівся на монументальний живопис. У студентські роки Любомир Мартинюк цікавився імпресіонізмом — і згодом це захоплення позначилося на його авторському стилі. Флористичні композиції, відібрані для нової виставки в Lera Litvinova Gallery, визначаються тонкими вібраціями світла та ефектом мерехтіння фарб — у традиціях імпресіоністичного світосприйняття.  

«З погляду естетики, натюрморт — надзвичайно важливий жанр. Він вчить нас зосереджуватися на красі простих речей, милуватися її швидкоплинністю та мінливістю. Полотна з квітами Любомира Мартинюка формують особливий настрій, дарують відчуття гармонії та рівноваги» — Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджерка і директорка Lera Litvinova Gallery.

Lera Litvinova Gallery — арт-простір, заснований у 2014 році мисткинею Лерою Літвіновою та мистецтвознавцем Леонорою Янко. Lera Litvinova Gallery представляє молодих авторів та знакових митців, що стали колекційними і відомими на українській і світовій арт-арені. 

Крім регулярних виставок в Україні, галерея реалізує мистецькі проекти за кордоном. На рахунку арт-простору багаторазові виставки в Нью-Йорку, Берліні, Брюсселі, Брюге, Люксембурзі, співпраця із музеями, посольствами та культурними представництвами різних країн. Lera Litvinova Gallery активно втілює принцип культурної дипломатії задля зміцнення культурних зв’язків на міжнародному рівні. 

Виставка діятиме до 27 вересня 2019 року. 

Адреса LERA LITVINOVA GALLERY: м. Київ, вул. Набережно-Рибальська, 3. 

Територія ЖК Rybalsky. 

 

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **