Наверх
Меню
Меню
Событие
16/08
КОЛЕКТИВНА ВИСТАВКА МОЛОДИХ ХУДОЖНИКІВ ІДЕНТИФІКАЦІЯ
fb-01.jpeg
fb-01.jpeg

КОЛЕКТИВНА ВИСТАВКА МОЛОДИХ ХУДОЖНИКІВ ІДЕНТИФІКАЦІЯ

16 серпня Spivakovska ART:EGO gallery презентує колективну виставку молодих українських митців ІДЕНТИФІКАЦІЯ. На виставці будуть презентовані роботи, виконані в різних медіа. В результаті відбору робіт, які надійшли в рамках Open Call від Spivakovska ART:EGO gallery, куратори сформували список авторів, чиї роботи презентовано на фінальній виставці. Експозицію складають роботи, в яких відзначено оригінальний стиль виконання та концептуальна відповідність заданій темі.

Виставка ІДЕНТИФІКАЦІЯ піднімає питання формування культурної та соціальної ідентичності особистості в непростих реаліях сьогодення.

Чи замислювалися ви коли-небудь, за якими ознаками відбувається ідентифікація особистості? Чому людина зараховує себе до того чи іншого клану, як усвідомлює свою сексуальну орієнтацію, чому тяжіє до свого коріння, навіщо шукає витоки свого походження, в який момент і за яких обставин усвідомлює свою особистісну зрілість?


Ідентифікація людини являє собою реакцію його психіки, при якій він асоціює себе з іншим індивідом або групою осіб. У перекладі з латинської мови термін «ідентифікація» означає «ототожнення». Її психологічний сенс - в розширенні кола переживань, в збагаченні внутрішнього досвіду.

Незважаючи на верховенство свобод: вибору, висловлювання, дії, в сучасному суспільстві залишається безліч факторів неприйняття, як на персональному, так і на громадському рівнях. Що ж залишиться, якщо відсікти все зайве? Сутність і підсвідомий персональний вибір, яким і продиктована наша ідентичність.

У виставці приймають участь такі автори: Юлія Смаль (Київ), Ярослав Костко (Львів), Дмитро Зазимко (Київ), Катерина Нейдорф (Київ), Єлізавета Хілько (Київ), Валерія Радченко (Київ), Ярослав Валієв (Київ), Анна Мусієнко (Київ), Анастасія Мережко (Київ), Вікторія Гібаленко та Юрій Суханов (Київ), Анфіса Касс (Київ), Катерина Ковальська (Київ).

 

«Ми завжди відкриті до нових імен та приймаємо в своїх стінах не лише художників, які відбулись, але і молодих талановитих митців», - говорить Ліка Співаковська, засновниця Spivakovska ART:EGO gallery.

Куратори проекту: Юлія Міхно та Дар’я Біленко.

 

 

Дар’я Біленко, куратор виставки:

«Як куратор та інсайдер арт-сфери, я з великою зацікавленістю спостерігаю за появою на локальній арт-сцені нових імен. Для мене є важливим знайомство з молодими митцями, які готові заявляти про себе та вести творчий діалог. При знайомстві з роботами учасників, я, в першу чергу, звертала увагу на рефлексії їх внутрішніх персональних трансформацій, а також на свіже звучання вже звичних технік. В мене з’явились улюблені роботи в експозиції. Впевнена, у глядача вони теж з’являться».

Юлія Міхно, куратор виставки:

«Метою цього Open Call, в першу чергу, було презентувати загалу роботи тих артистів, які в силу різних обставин залишаються в майстернях. Становлення українського арт-ринку зараз на початковій стадії і багато молодих авторів не знають, як співпрацювати з галереями, побоюються реакції глядача, арт-критиків, etc. І для того, аби отримати визнання, впізнаваність та продажі, відповідно – необхідно всього лише почати діяти, вийти за рамки майстерні! Мене дуже порадували та приємно здивували концепції представлених до відбору робіт (а їх було декілька сотень!): глибокі сенси, нестандартне мислення, новаторський підхід. У нас безмежно талановиті артисти! Приходьте на виставку та переконайтеся в цьому самі».

 

Відкриття виставки: 16 серпня о 19:00. Вхід вільний.

Експозиція виставки з 17.08 – 30.08.2019 з 11:00 до 19:00 щоденно. Вхід вільний.
Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського, 59Б.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **