Наверх
Меню
Меню
Событие
25/07
Андрій Опришко. Прощавай, скоро побачимось!
66764308_397228614252907_4726976272230514688_n.jpeg
66764308_397228614252907_4726976272230514688_n.jpeg

Андрій Опришко. Прощавай, скоро побачимось!

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «Прощавай, скоро побачимось!» — виставку-інсталяцію Андрія Опришко, юного майстра художньої кераміки. Експозиція налічує понад 60 об’єктів з кераміки і дерева, а також графічні твори і гуаші, які простежують пошук нової пластичної мови молодого художника. Широкий спектр сюжетів, натхненних мистецтвом стародавнього світу, красою природи та особистим життєвим досвідом, складається в цілісне портфоліо.

Митець Андрій Опришко про особисте значення проекта:

 «Виставкою «Прощавай, скоро побачимось!» я хочу висловити подяку місту Києву і моїм друзям, які підтримували мене продовж останніх років навчання та праці. Зібрана колекція є продуктом 4 років роботи. Кожен предмет має свою зворушливу історію, він пов’язаний з конкретною людиною. Назва проекту — дружній символ, в якому попри розлуку існує впевненість у тому, що ми однак будемо разом, одним цілим життям».

Директорка галереї та кураторка проекту Мирослава Хартмонд зазначає: «Традиція декоративно-прикладного мистецтва в Україні дуже сильна, і особливо цікаво бачити, як нове покоління митців трансформує її за потребами часу. Вже рік ми з цікавістю спостерігаємо за художніми експериментами Андрія Опришко. Він впевнено рухається до мети, ставить собі дедалі складніші творчі завдання. Впевнена, що наш спільний проект не просто звіт про завершену роботу, але й нове слово в українському сучасному мистецтві». 

ПРО ХУДОЖНИКА

 

Андрій Опришко народився 29 листопада 1994 року в с. Ромодан, Полтавська обл. У 2010 р. закінчив ДМШ ім. М. Лисенка, с. Ромодан. У 2014 р. завершив навчання в Миргородському керамічному технікумі ім. М.В. Гоголя, факультет художньої кераміки. Влітку 2019 р. закінчив з відзнакою Київську державну академію декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука, факультет художньої кераміки.

Працює з різноманітними матеріалами. Досліджує історію мистецтв, особливо стародавній, первісний світ. Викладає кераміку в інноваційному британському дитячому таборі Dec Camp з 2015 р.; працював з такими студіями кераміки як «Синій птах», «Оля Парасоля». У 2019 році створив власну керамічну студію при КДАДПМіД ім. Бойчука «What About Pottery». Роботи знаходяться в Музеї кераміки миргородського технікуму, колегіумі мистецтв (с. Опішня), фонді Dec Camp, фонді Ганнса Зайделя. У серпні 2019 р. бере участь у колективній виставці українських художників  «Україна – мій біль і надія» (м. Мюнхен, Німеччина).

 

ПРО ГАЛЕРЕЮ

 Triptych: Global Arts Workshop провідна українська галерея сучасного мистецтва, розташована в самому серці Києва. З 1988 року представляє найкращі приклади українського живопису, скульптури і фотографії в одному з історичних будинків «українського Монмартра» Андріївського узвозу. Наша креативна місія будувати мости між Україною та світом, завдяки нашій різноманітній культурній програмі, що включає виставки українських і зарубіжних митців, лекції, конференції, воркшопи, покази фільмів, а також дослідницьку і видавницьку діяльність.

Виставка триватиме з 25 липня до 7 серпня 2019 року щодня з 11.00 до 19.00. Вхід вільний.

Презентація: четвер 25 липня о 19:00.

Адреса: Triptych: Global Arts Workshop (Андріївський узвіз, 34, м. Київ, Україна).

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **