Наверх
Меню
Меню
Событие
24/07
Відкриття виставки Олександра Яновича «Міжсезоння»
АФІША Міжсезоння7.jpg
АФІША Міжсезоння7.jpg

Відкриття виставки Олександра Яновича «Міжсезоння»

З 24 липня по 26 серпня у аукціонному домі «Дукат» проходитиме виставка Олександра Яновича «Міжсезоння». Відкриття виставки – 24 липня о 19:00.

Чим для вас є міжсезоння? Мить посередині між двома епохами. Час, коли стає очевидною необхідність та незворотність змін. Коли зміни вже почалися, але поволі й неявно, на глибокому, прихованому рівні реальності.

«Міжсезоння» Олександра Яновича – це нова велика серія пейзажів, в однаковій мірі реальних та абстрактних. Автор представляє панорамні погляди на безмежний простір, заряджений великою енергією та пронизаний помітним хвилюванням. Папір в цих роботах наче дихає, його чисті ділянки межують з густо зафарбованими, фактурними, яскравими. Тверді ландшафти змішуються в один сюрреалістичний коктейль з погодними явищами. Синоптики обіцяють бродячі вітри, сонний дощ, подекуди дзеркальні води.

Назви робіт є поетичними і натякають глядачу на події, що хвилюють художника і змушують виплескувати внутрішнє сум’яття у зовнішнє міжсезоння. Втім, краще читати їх після того, як ви побачите саму картину, пропустите її крізь себе – для чистоти експерименту, поступового нарощення резонансу дійсностей митця і глядача. Тоді вони зустрінуться у мить напередодні грози, довгоочікуваної та нефатальної.

Олександр Янович – український художник, що займається живописом, графікою, скульптурою. Колекціонує сучасне мистецтво, є куратором мистецьких проектів. 

 

Відкриття виставки відбудеться 24 липня о 19:00

Експозиція триватиме до 26 серпня 2019 року

Адреса: Володимирська, 5

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **