Наверх
Меню
Меню
Новость
20/07
Виставка Народного художника України Валерія Франчука «Пейзаж, 2011-2019»
5 вересня франчук.jpg
5 вересня франчук.jpg

Виставка Народного художника України Валерія Франчука «Пейзаж, 2011-2019»

Lera Litvinova Gallery представляє персональну виставку «Пейзаж, 2011-2019» Народного художника України Валерія Франчука. Цей проект включає роботи останніх років, зокрема пейзажі, що виконані у різних манерах та які ілюструють багатоманітність творчості митця.

Валерій Франчук, з тих небагатьох художників, що стали визначним за життя. До мистецтва В. Франчук прийшов свідомо, вирісши у селі, що на Хмельниччині, у 36 років він закінчив Київський державний художній інститут (сьогодні Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури). Тож цілком доречним епіграфом його творчості можуть бути слова, якось сказані ним самим у одному з багатьох інтерв’ю:  «Я творю, щоб люди не забували, що мають душу. Кажуть, вона вічна ... ». 

Пейзаж, є одним з жанрів, що захоплює як емоційністю відображення краси та явищ природи, так і певною рефлексією настрою і самого митця, і глядача. Кожна з робіт В. Франчука має своєрідну легенду, історію. Особливістю, яка буде цікава колекціонерам, є використання для підпису картини віршів, що захоплювали художника при створені роботи.

За 33 роки творчий доробок митця складається з близько 300 групових і персональних виставок в Україні та за її межами. Твори зберігаються в вітчизняних та іноземних музеях, громадських організаціях та культурних центрах України та країн світу, географія країн, у яких знаходяться роботи В. Франчука налічує понад 20 держав. 

Lera Litvinova Gallery - арт-простір, заснований у 2014 році художником Лерою Літвіновою та мистецтвознавцем Леонорою Янко. Lera Litvinova Gallery представляє молодих авторів та знакових митців, що стали колекційними і відомими на українській і світовій арт-арені. Арт-простір представляє собою як стаціонарну галерею так і постійні та тимчасові партнерські локації, які створюють арт-простір Lera Litvinova Gallery.

Крім регулярних виставок в Україні, галерея реалізує мистецькі проекти за кордоном. На рахунку арт-простору багаторазові виставки в Нью-Йорку, Берліні, Брюсселі, Брюге, Люксембурзі, співпраця із музеями, посольствами та культурними представництвами різних країн. Лера Літвінова та Леонора Янко активно реалізують принцип культурної дипломатії за для зміцнення культурних зв’язків між державами та просування національних інтересів.

Виставка відкрита з 12.07.2019 до 14.08.2019.

Адреса: LERA LITVINOVA GALLERY (м. Київ, вул. Набережно-Рибальська, 3. Територія ЖК Rybalsky).

комментарии
ТОП Новость
24/05

На підтримку Збройних сил України Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) запустив онлайн-виставку «Україна і українці» з фотографіями українців у традиційному вбранні минулих століть.   Виставка ...

21/05

  Український Дім у Києві презентує виставку плакатів, створених українськими митцями у дні війни   9 плакатів українських митців у форматі масштабних полотен широкоформатного друку ...

Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **