Наверх
Меню
Меню
Событие
27/07
Дмитро Коваль. «Містифікація кохання»
Коваль.jpg
Коваль.jpg

Дмитро Коваль. «Містифікація кохання»

Арт-галерея «Мануфактура» презентує виставку відомого київського художника Дмитра Коваля. Цього разу митець запрошує глядачів до роздумів на тему любові. «Містифікація кохання» - таку назву має експозиція його робіт. 

Тема кохання – одне з найхвилюючих питань, що турбує людей завжди. Вона вміщує в собі стільки людських почуттів, що буває складно вхопити серед цього багатоманіття її суть. За якими критеріями ми її розрізнюємо і чому все ж таки об’єднуємо такі різні прояви під однією назвою? В чому полягає ця співпричетність? Своє бачення одвічної теми живописець Дмитро Коваль намагається висловити через власні художні роботи. 

«Любов – це загадка. Якщо життя-найвеличніший дар, то любов - найбільша цінність. Виставка «Містифікація кохання» розповідає про головну цінність життя – любов двох сердець, а також природи, навколишнього середовища. Людина – це частина природи. Все в ній взаємопов'язано, кожна найдрібніша частинка пронизана почуттями і теплом. Не одне з живих істот не може обійтися без любові, тому любов це і є найбільше щастя», - говорить автор. 

До експозиції увійшли такі визнані твори митця як: «Спогади про літо», «Зародження стихії», серія «Любов», «Привиди старого озера». Художні роботи розкривають сенс людського буття, любов в різних її проявах. 

Центральної картиною виставки стане монументальний за формою і художнім наповненням твір «Народжена стати серцем життя». Він торкається теми людини і природи, як невід'ємної частини буття.

Дмитро народився на Західній Україні, м. Хотин Чернівецької області, 23 жовтня 1990 році. Випускник Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. 

Основні напрямки в творчості живописця - імпресіонізм та пуантилізм, поєднані з абстрактним та декоративним мистецтвом.

Дмитро Коваль - учасник багатьох Всеукраїнських та Міжнародних виставок, лауреат численних премій. Зокрема: 2012р.- Лауреат премії  ім. В. Пузиркова (твір "Любов"); 2013р. - Лауреат премії ім. В. Шаталіна (твір "Всесвіт"); 2014р. - Стипендія ім. М. Мурашко; 2015р. - Лауреат премії ім. В. Зарецького (твір "Кава-чай"); 2016р.-Лауреат 1-ї премії Всеукраїнський конкурсу "Talent Energy Fest"; 2018р.-Лауреат премії ім. М. Дерегуса (Цикл творів "Українська молитва"); 2018р.- 2 премія Всеукраїнського трієнале живопису "Art-nova". 2019 р. художник став володарем Гранту Президента України для видатних діячів в галузі мистецтва.

 

Його художні твори знаходяться в музеях Запоріжжя, Чернівців і приватних колекціях Німеччини, Китаю, Чехії та Росії та України, зокрема у колекції президента України (2005-2010) Віктора Ющенка.  

Виставка триватиме з 27.07.2019 до 20.09.2019

 Адреса:  Обухівське шосе, 2 

 

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **