Наверх
Меню
Меню
Событие
11/07
ABBEY ROAD. В’ячеслав Бирук
66254579_1629897060473932_5775489398204268544_n.jpg
66254579_1629897060473932_5775489398204268544_n.jpg

ABBEY ROAD. В’ячеслав Бирук

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «ABBEY ROAD» — нову живописну серію українського сучасного художника і графічного дизайнера В'ячеслава Бирука про мир у всьому світі і гармонію між людиною і природою як нагальну потребу людства. Стилізовані геометричні зображення річок і морів, льодовиків і пустель, гірських вершин і долин на полотні демонструють захоплюючу красу нашої планети з висоти пташиного польоту. Авіаційні ж раундели серії «Занепалі ангели» на алюмінії нагадують про пристрасть людей до воєн і руйнувань.

Художник В’ячеслав Бирук про епохальне значення «ABBEY ROAD»:

«50 років тому група Beatles записала студійний альбом «Abbey Road» — один з найкращих в історії сучасної музики. Пішохідний перехід на однойменній вулиці став таким же легендарним, як і сама ліверпульська четвірка. Так само людина, що йде по землі, здатна радикально її змінювати. Академік Вернадський визначив це як «ноосфера» (від  дав.-грец. «розум» + «шар»; дослівно «сфера розуму») — сфера взаємодії суспільства і природи, в межах якої розумна людська діяльність стає визначальним фактором розвитку. У своїх роботах я хотів загострити увагу на тому, що ми, зі своїми екологічними й етичними проблемами, стали нехтувати Землею. Та вона ще дає нам можливість споглядати її красу… Земля для Людини і Людина для Землі!»

 

Директорка галереї та кураторка проекту Мирослава Хартмонд зазначає: «Ретро-геометризм В’ячеслава відсилає нас до 1960-х років, епохи антивоєнних протестів, контркультурних рухів і революційних змін в культурі та суспільстві. Це був час великих сподівань для людства в цілому. Іронія в тому, що сьогодні ми знову стоїмо перед тими самими викликами, і для того, щоб вижити ми маємо діяти рішуче і разом». 

 

ПРО ХУДОЖНИКА

В’ячеслав Бирук (1962 р.н.) — сучасний український художник та графічний дизайнер, автор понад 50 товарних знаків і логотипів. Брав участь у відкритті та просуванні на українському ринку таких брендів як BILLA, АВТ Баварія BMW, Unilever та багато інших. З 2003 року і по теперішній час є арт-директором міжнародного ліцею «Гранд» і корпорації «S. V. S ». Навчався в київській республіканській художній школі ім. Т.Г. Шевченко (1981 р). У 1990 році закінчив факультет графічного дизайну Київського інституту журналістської майстерності при Союзі Журналістів України, де його викладачем був Віктор Кузьменко. Працював художнім редактором у «Спортивній газеті» (1987-1995 рр.), художником-дизайнером в КІРЦ «СЕНС» та газеті «RIO» (1995-1997 рр.). Займався рекламною діяльністю в РА «DD @ M» міжнародного холдингу «Atlantic Group» в якості художника-дизайнера, а потім креативного директора. Живе і працює в Києві.

 

ПРО ГАЛЕРЕЮ

Triptych: Global Arts Workshop провідна українська галерея сучасного мистецтва, розташована в самому серці Києва. З 1988 року представляє найкращі приклади українського живопису, скульптури і фотографії в одному з історичних будинків «українського Монмартра» Андріївського узвозу. Наша креативна місія будувати мости між Україною та світом, завдяки нашій різноманітній культурній програмі, що включає виставки українських і зарубіжних митців, лекції, конференції, воркшопи, покази фільмів, а також дослідницьку і видавницьку діяльність.

 

Виставка триватиме з 11 до 26 липня 2019 року щодня з 11.00 до 19.00.

Вхід вільний.

Презентація: четвер 11 липня о 19:00.

Адреса: Triptych: Global Arts Workshop (Андріївський узвіз, 34, м. Київ, Україна)

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **