Наверх
Меню
Меню
Событие
17/07
Виставка живопису Алли Шоріної «LA-LA-LA І НАДІЇ»
Ла-ла-ла і надії. Баннер.jpg
Ла-ла-ла і надії. Баннер.jpg

Виставка живопису Алли Шоріної «LA-LA-LA І НАДІЇ»

МВЦ Музею історії міста Києва та Алла Шоріна представляють виставку живопису «LA-LA-LA І НАДІЇ»

17.07.2019 – 28.07.2019

Чуттеві натюрморти. Побутові сцени. Люди, сповнені жагою до життя. Серія робіт «La-la-la і надії» є делікатним художнім нагадуванням кожному із нас про те, що для щастя потрібно не так вже й багато. У дитинстві ми здатні були радіти стиглим фруктам у дідусевому саду і мріяли просто про новий велосипед. То чому тепер так складно радіти? Художниця ніби повертає глядача роботами цієї серії до доби дитинства, наїву і впевненості одночасно. Повільно милується простими, добре знайомими всім нам речима і сценами, наприклад, грою світла на тарілках і фруктах. 

Алла Шоріна – кандидат наук із соціальних комунікацій. Протягом багатьох років досліджувала внутрішній світ людини, його трансформації у різних системах координат, вплив родини, соціуму, часу, традицій та суспільних орієнтирів. У 2015 році Алла переосмислила силу впливу слова у людських стосунках і саме тоді з’явилися її перші графічні та живописні роботи. У цей період авторка зрозуміла, що слова і інтелект іноді безсилі. Серце може спілкуватися напряму і художні образи для таких повідомлень – «найбільш делікатні конверти». 

 

В рамках выставки також заплановані майстер-класи та лекції, присвячені естетиці в різних сферах побуту:

http://www.kyivhistorymuseum.org/uk/afisha-podiy/la-la-la-nadiyi-tizhden-estitiki-v-ramkah-vistavki-alli-shorinoyi.html

Відкриття виставки – 16.07.2019.

Адреса: МВЦ Музею історії Києва (вул. Б. Хмельницького, 7).

Вхід за запрошеннями.

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **