Наверх
Меню
Меню
Событие
12/07
Проект взаємодія “Good life”
Logo Good Life - 8.jpeg
Logo Good Life - 8.jpeg

12 липня о 17.00 в київській галереї “Митець” відкривається проект взаємодія “Good life”. 

Актуальні мистецькі практики у просторі Art gallery “Mytets”: живопис, скульптура, інсталяція, перформанс.  В проекті приймають участь 22 митця, творчість яких є віддзеркаленням сучасного арт життя столиці. “Good life” у мистецтві і як прояв самого життя! 

На відкритті проекту Тетяна Корнієва представить перформанс “Без назви”, який присвячено дослідженню внутрішніх кордонів, які виникають при зіткненні суб’єкта та Іншого.

В проекті прймають участь: Анастасія Авула, Анна Бітаєва, Антон Тарасюк, Артем Стрембицький, Astian Rey, Валентин Чорний, Валерія Тарасенко, Даша Дзюба, Ельміра Шемседінова, Євген Коршунов, Ірина Ворона, Ксенія Дацюк, Марія Бондаренко, Марія Рахімова, Нікіта Цой, Павло Балтазюк, Поліна Щербина, Сергій Любинецький, Тетяна Корнієва, Захар Шевчук, Альона Штепура, Ярослав Білик. 

 

Куратори проекту: Ірина Ворона і Павло Балтазюк. 

Ірина Ворона - художник, куратор, директор арт галереї “Tuzov Gallery”, яка функціонує на базі мистецького простору “Art App Hall”. 

Павло Балтазюк - художник, куратор, голова молодіжного об‘єднання київської організації НСХУ. 

“Good life” - природа кожного моменту буття, що наповнене відчуттями насолоди спостереження і дивування. 

Митець, як віддзеркалення усіх цих процесів, провідник через свій твір до глядача. Емоційно-позитивне бачення світу у кольорі і формі. Так само як немає двох однакових людей, так само і мистецтво, у кожного різне і тим самим унікальне. Форма-колір, світло-життя.

 

“Good life” це перш за все внутрішнє осяяння, відчуття своєї душі, розшифрування смислів, віра у все прекрасне, що є у цьому світі. Ціль проекту у встановленні живої комунікації, щоб мати можливість висловитись і бути почутим.

 

Виставка відкрита з 12.07-20.07

Вхід вільний!

 

Адреса: галерея “Митець”  (вул. Велика Васильківська, 12).

 

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **