Наверх
Меню
Меню
Событие
16/05
Виставка Віри Якимчук «СНИ – ЦЕ МІСЦЕ» в галереї Triptych: Global Arts Workshop
60352943_2323820561020862_7015282547722551296_n.jpg
60352943_2323820561020862_7015282547722551296_n.jpg

Виставка Віри Якимчук «СНИ – ЦЕ МІСЦЕ» в галереї Triptych: Global Arts Workshop

Галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «СНИ – ЦЕ МІСЦЕ», першу персональну виставку молодої української художниці ВІРИ ЯКИМЧУК, чий жанровий живопис відкриває таємничий, фантасмагоричний світ. Балансуючи між реалізмом і сюрреалізмом, між реальністю і уявою, мисткиня зображує себе, своїх рідних і знайомих з фотографічною чіткістю на тлі примарних пейзажів. Роботам притаманна театральність поз, ряснота декоративних елементів (рослинні візерунки, татуювання, ткані килими і предмети народної творчості), а також тонке відчуття природних стихій.


Віра Якимчук про свою творчу місію:

«Робота художника – це святкове і критичне дослідження делікатних і дуже складних природних почуттів та емоцій людини в усьому світі, дослідження людських стосунків. У своїх роботах я не тільки виявляю взаємозв'язок тих різних світів і почуттів, якими живе людина, але й відкриваю для себе величезну силу, якою наділена людина, щоб змінювати себе зсередини і впливати на навколишню реальність. Мій класичний образотворчий живопис відображає реальне життя як сон. Я використовую сучасні матеріальні деталі, свої сни і фантазії, щоб змалювати реальність, в якій ми живемо прямо тут і зараз, і тим самим «розбудити» наше бачення того, що нас оточує.»


За словами Мирослави Хартмонд, кураторки виставки і директорки галереї: «Віра Якимчук не приховує свого захоплення роботами художників Прерафаелітів, які бунтували проти офіційного живопису вікторіанської епохи, роботами Лоуренса Альма-Тадеми, Адольфа Вільяма Бугро і навіть Сандро Боттічеллі. Молода художниця звертається до піднесеного, монументального традиційного європейського мистецтва, щоб зафіксувати єдину мить у часі, коли навколо все рухається з шаленою швидкістю. Її філігранна робота і є виявом протесту до сучасності, для якої характерне суто споживацьке ставлення до мистецтва, навколишнього середовища і навіть інших людей.»


ПРО ХУДОЖНИКА

Віра Якимчук (1990 р.н.) – українська художниця, яка більшу частину свого життя проводить у світі снів. Народилася в містечку Гусятин Тернопільської області, її дитинство пройшло в селі в оточенні тварин і природи. З дитинства мріяла стати художником. Закінчила Львівський Професійний Художній Ліцей за професією мехор-флорист. Вивчала традиційну техніку українського іконопису в Українському Католицькому Університеті (УКУ), м. Львів, але перші олійні фарби взяла до рук у 2011 році, намагаючись копіювати картини відомих художників. У 2012 році познайомилася з турецьким художником Фатіхом Гюрбюзом, який вплинув на її мистецтво. В 2013 році переїхала до Стамбулу, де самостійно вчилася фігугативно-реалістичному живопису. У 2015 році повернулася в України. Картини Віри Якимчук знаходяться в приватних колекціях України, Туреччини, Італії і Мексики.


ПРО ГАЛЕРЕЮ

Triptych: Global Arts Workshop – провідна українська галерея сучасного мистецтва, розташована в самому серці Києва. З 1988 року представляє найкращі приклади українського живопису, скульптури і фотографії в одному з історичних будинків Андріївського узвозу, «українського Монмартра». Наша креативна місія – будувати мости між Україною та світом завдяки нашій різноманітній культурній програмі, що включає виставки українських і зарубіжних митців, лекції, конференції, воркшопи, покази фільмів, а також дослідницьку і видавницьку діяльність.

Виставка триватиме з 16 до 29 травня 2019 року щодня з 11.00 до 19.00, вхід вільний.

Презентація виставки відбудеться о 19.00 в четвер 16 травня 2019 року.
 

комментарии
Календарь
22/09

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-лекцию "‎История архитектуры Киева​". В Киеве во все периоды творили выдающиеся архитекторы, которые работая в модных для своего времени ...

23/09

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє живописний проект Петра Сметани (Львів) СТЕНОГРАФІЯ   Ця виставка – занотована концентрація образів у пустоті. Матерія ...

24/09

24 вересня 2020 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття нового музейного сезону і презентує виставку з власної колекції – «Музейна збірка «Зупинка-Сторіччя». Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **