Наверх
Меню
Меню
Событие
24/04
ПІЗНІЙ CHECK-OUT KINDER ALBUM
avtoportret.jpeg
avtoportret.jpeg

Проект “Пізній check-out” львівської художниці Kinder Album нагадує інтригуючий сюжет кінострічки, що побудований на фантазматичних сценах та пронизаний відчуттям  невизначеності. 

Художниця представить нову серію робіт, що об'єднує живопис та скульптуру. Персонажі на картинах Kinder Album – загрожені та загрозливі водночас. Предмети з полотен ніби матеріалізуються у просторі виставки. Вони занурюють глядача в атмосферу застиглого в часі готельного номеру, в якому щось сталося. Але що саме – невідомо. 

“Живопис – це робота з часом. Я намагаюсь на полотні зафіксувати історію, яка триває,” – говорить авторка. В експозиції художниця залишає допоміжні підказки, які спонукають глядачів прочитати цю історію та відтворити власну версію розгортання подій.

Kinder Album

Народилася 1982 року у Львові. Почала працювати під псевдонімом Kinder Album у Facebook в 2012 році. Створює роботи в жанрах живопису, графіки, фотографії, інсталяції, відео арту та стріт арту. Номінантка премії Pinchuk Art Centre Prize 2015 та фіналістка конкурсу МУХі 2017. Роботи художниці були представлені у Лондоні, Парижі, Копенгагені, Вільнюсі, Любліні, та Москві. Живе та працює у Львові.

 

Щербенко Арт Центр 

Заснований галеристкою і кураторкою Мариною Щербенко. Завдання центру – створити можливості для діалогу між представниками світу мистецтва і широкою аудиторією. Центр займається виставковою діяльністю, а також виступає майданчиком для проведення лекцій, круглих столів та воркшопів з провідними майстрами сучасного мистецтва України та інших країн.

24.04.2019 – 25.05.2019

Відкриття 24.04 о 19:00.

Вхід вільний.

Адреса: Щербенко Арт Центр (вул. Михайлівська, 22B, Київ).

комментарии
Календарь
29/05

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-лекцию, посвященную американскому модерну, и его герою – Луису Комфорту Тиффани. Его произведения - это разнообразие красок, которое застыло ...

30/05

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-лекцию, посвященную творческому и любовному союзу известных скульпторов - Огюста Родена и Камиллы Клодель. «Мир будет счастлив только ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **