Наверх
Меню
Меню
Событие
05/03
Виставка Михайла Левченка “Мультимедійна політкоректність. 18+”
Афіша.jpg
Афіша.jpg

Виставка Михайла Левченка “Мультимедійна політкоректність. 18+”

Мистецький центр “Шоколадний будинок”, філія Національного музею “Київська картинна галерея” представляє виставку Михайла Левченка “Мультимедійна політкоректність. 18+”

Виставка має на меті привернути увагу глядача до подвійних стандартів моралі у сучасному суспільстві та дослідити медійні кліше сьогодення.

За словами автора проекту, "сьогодні, як ніколи, стає явним розрив між тим, що декларується в Інтернеті та інших ЗМІ, і тим, що люди насправді бачать в тому самому інформаційному полі. Кількість витонченого насильства в кіно, новинах, пошукових системах Інтернету та телебаченні не відповідає тому, що суспільство маніфестує щодо гуманності та політкоректності. Наприклад, у США до сих пір існує расизм, Ку-клукс-клан і сегрегація. Одночасно афроамериканців не можна називати "неграми”: на вас можуть подати до суду за такі слова. Дітям забороняють дивитися на оголені жіночі груди, проте в той самий час вони дивляться фільми, в яких демонструють жорстокі вбивства. Подвійні стандарти моралі та сприйняття суспільством певних табу набуває нечуваних досі масштабів лицемірства".

 

МИХАЙЛО ЛЕВЧЕНКО – скульптор-монументаліст, митець, володар міжнародних відзнак і премій, серед яких: Міжнародна премія Леонардо да Вінчі. Член журі міжнародних конкурсів і фестивалів.

Роботи митця представлені в постійних музейних колекціях Міжнародного парку скульптур в місті Айя-Напа (Кіпр, 2015), Музеї сучасного мистецтва в Ролдані, Санта-Фе (Аргентина, 2014), Художньому музеї біля моря, Сан-Бенедетто-дель-Тронто (Італія, 2013), Музеї сучасного мистецтва, Воллтерра (Італія, 2008).

Упродовж останніх 10 років Михайло Левченко взяв участь у 48 міжнародних скульптурних симпозіумах і фестивалях у 20 країнах світу, серед яких: Азербайджан, Аргентина, Ізраїль, Іран, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Кіпр, Люксембург, Німеччина, Норвегія, Сирія, США, Туреччина, Україна, Франція, Чехія, Чилі, Японія.

Також твори Михайла Левченка експонувалися на міжнародних арт-ярмарках у Парижі (Франція), Нью-Йорку (США), Падуї (Італія), Монте-Карло (Монако).

Виставка триватиме з 05.03.2019 до 10.03.2019.

Адреса: місто Київ, вулиця Шовковична, 17/2.

Урочисте відкриття виставки живопису киянина Михайла Левченка "Мультимедійна політкоректність.18+" відбудеться 5 березня 2019 року о 18:00.

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **