Наверх
Меню
Меню
Событие
03/10
“Київ. Акриловий щоденник” (живопис)
Gela Dumbadze-5.jpg
Gela Dumbadze-5.jpg
Gela Dumbadze-2.jpg
Gela Dumbadze-2.jpg
Gela Dumbadze_6.jpg
Gela Dumbadze_6.jpg
Gela Dumbadze-4.jpg
Gela Dumbadze-4.jpg
Gela Dumbadze-5.jpg
Gela Dumbadze-2.jpg
Gela Dumbadze_6.jpg
Gela Dumbadze-4.jpg

“Київ. Акриловий щоденник” (живопис)

В рамках свята «Тбілісоба на Андріївському узвозі – 2018» 

Посольство Грузії в Україні представляє виставку робіт Надзвичайного та Повноважного Посла Грузії в Україні пана Гела Думбадзе “Київ. Акриловий щоденник” (живопис)

Вернісаж відбудеться  3 жовтня, 2018 року, у середу,  о 18:00 в Музеї-майстерні Івана Кавалерідзе за адресою: Андріївський узвіз, 21.

Виставка триватиме 3.10 –14.10. 2018.

Довідка про автора:

Гела Думбадзе

Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні

Народився 13 червня 1965 року в місті Тбілісі, Грузія. За освітою філолог, міжнародник, в дипломатії більше двадцяти років, обіймав посаду Державного міністра Грузії з питань діаспори.  Живопису навчався самостійно. У червні 2012 року, в місті Києві, в галереї «Арт Хол» Фонду сприяння розвитку мистецтва відбулась його перша персональна виставка під назвою «Київ. Містичні вінка». Сьогодні його роботи представляє престижна грузинська галерея «Art Gallery Line» та зберігаються в приватних колекціях у багатьох країнах світу.

Автор літературних збірок «Жовтий тролейбус», «Люблю яблуко», «Я-бігун» (переклад цієї книги українською мовою був презентований на Книжковому Арсеналі 2018). За його п’єсами поставлені спектаклі в Грузії  та Республіці Азербайджан. Лауреат трьох міжнародних літературних конкурсів.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **