Наверх
Меню
Меню
Событие
28/04
Антон Логов. Виставка Єднання
фото 2.jpeg
фото 2.jpeg

Антон Логов. Виставка Єднання

28 квітня, в рамках проекту Мистецька інтеграція. Startup Гогольfest, в Маріуполі, відкриється виставка художника Антона Логова "Єднання".

Проект складається з багатьох графічних робіт, створених за останній рік, які емоційно описують події в українському сучасному суспільстві. Це і інформаційне перезавантаження, війна, а також і окремі незалежні думки, стосовно нашого майбутнього. Зі 100 робіт складається слово Єднання, як оберіг людської думки.

В рамках цієї виставки на відкритті буде представлений авторський перформанс "Взаємодія". Основний його елемент - довга зелена стрічка, в яку кожний бажаючий може завернутися. Це і є символ єднання.
Антон Логов


Під інтеграцією в широкому сенсі розуміють процес становлення цілісності, збереження взаємодіючих систем і налагодження між ними взаємних контактів.
Також художник прочитає лекцію "Трансформація" з показом своїх робіт за останні 8 років.

Дата проведення 28 - 30.04.2018
Місто Маріуполь. Молодіжний центр Art Puzzle

Куратор - Олександра Халепа

Фото - Із серії Єднання

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **