Наверх
Меню
Меню
Событие
18/04
SPIVAKOVSKA ART:EGO GALLERY презентує персональну виставку живопису української художниці NADIIA «Rolling in the deep»
facebook-event.jpg
facebook-event.jpg

SPIVAKOVSKA ART:EGO GALLERY презентує персональну виставку живопису української художниці NADIIA «Rolling in the deep»

NADIIA «Rolling in the deep»

18.04 – 2.05.18

18 квітня SPIVAKOVSKA ART:EGO GALLERY презентує персональну виставку живопису української художниці NADIIA «Rolling in the deep».

Що ми відчуваємо, що ми бачимо, взаємодіючи зі світом? Як ми його відчуваємо? Емоції, які викликають у нас інші люди подібні до дощу: теплий літній, під яким хочеться танцювати, чи холодний осінній, колючий та злий, чи тужливий та сумний, як одинока занедбана будівля, що донедавна була Домівкою. Як ми відчуваємо інших, чи потребуємо цього? Чому повз одних людей ми проходимо, не помічаючи, а поряд з іншими зупиняємось, вдивляючись. Ми пильно придивляємось, аби не просто побачити, а відчути на рівні відчуттів та дотиків те, що сховано всередині – у глибинах чужої душі.

У своєму творчому підході художниця NADIIA робить ставку на емоції – приховані, глибинні, справжні. Її  творчому погляду помітні речі, які неможливо вловити неозброєним оком – сутність людини віддзеркалюється в портретах, як в емоційному дзеркалі. В експозиції будуть представлені жіночі портрети, а також авторські «емоційні портрети», на яких зображено внутрішній світ людини.

 

NADIIA про проект «Rolling in the deep»:

«Це історія про жінок, які цікаві саме мені. Вони не просто красиві, в них є неймовірне внутрішнє світло, я би навіть сказала – сяйво. Мої портрети – не просто зображення рис обличчя, а те, якою я бачу сутність кожної жінки. Глибинну, справжню суть».

 

Куратори проекту: Біленко Дар’я, Юлія Міхно.

Відкриття виставки: 18 квітня о 19:00. Вхід вільний.

Експозиція виставки з 19.04 - 1.05.18 з 11:00 до 19:00 щоденно.

Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського, 59 Б.

 

 

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **