Наверх
Меню
Меню
Событие
05/04
Виставка живопису Аліни Комісар в Американському домі
unnamed.jpg
unnamed.jpg

Виставка живопису Аліни Комісар в Американському домі

Ландшафти на пейзажах Аліни Комісар досить умовні й частково складаються з реальних краєвидів, від яких перехоплює подих. Художниця створила роботи, колористика яких перетворює Карпатські гори у казкові, фентезійні чи навіть езотеричні ілюстрації. “Ці пейзажі плавно переходять у Всесвіт, що не має меж. Я не зображую щось конкретне, схоже на дійсність, а пишу природу такою, якою я її відчуваю і сприймаю”, — каже авторка.

Проте, у цій виставці мова йде не лише про красу природи, а й про те, яким чином людство руйнує гірську екосистему. Незаконне вирубування лісів у Карпатах призводить не лише до зменшення кількості чистого повітря, але й досягає масштабів екологічного лиха, наслідками якого є повені, зсуви грунтів, селеві потоки тощо. У Держлісагентстві зазначають, що лише у 2015 році обсяг незаконних вирубувань в Україні склав 24,1 тисячі кубометрів. За 9 місяців 2016 року державною лісовою охороною до правоохоронних та судових органів було передано 1491 справу про заподіяну шкоду на 86,4 млн грн.  

“Мені боляче дивитися на те, як в Карпатах активно вирубують ліс, забруднюють річки, а кількість сміття на гірських вершинах стрімко збільшується разом з туристами”, - говорить Аліна. “Мої роботи - це спроба зловити момент, передати те, чого, можливо, скоро не буде, якщо справи триватимуть так й далі”.

Куратор: Ліна Романуха

Відкриття: 5 квітня 2018 року о 18:30

Тривалість: 5 квітня - 12 травня, 2018

Для входу в Американський дім необхідно мати паспорт або посвідчення водія.

 

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **