Наверх
Меню
Меню
Событие
30/03
Арт-проект молодої української художниці DVNDRUID |Daria V Nikitiuk| «Wanderer: beyond the borders»
DVNDRUID фб-меропритие.jpg
DVNDRUID фб-меропритие.jpg

Арт-проект молодої української художниці DVNDRUID |Daria V Nikitiuk| «Wanderer: beyond the borders»

WANDERER

30.03 – 20.04.2018

30 березня в арт-просторі бару RAW буде презентовано персональний арт-проект молодої української художниці DVNDRUID |Daria V Nikitiuk| «Wanderer: beyond the borders». Тема, яка лягла в основу концепції виставки, знайде відгук у кожного глядача, адже мова піде про пошуки самого себе, персональне світосприйняття, особистісну адаптацію в навколишньому світі.

«Wanderer: beyond the borders» стане першою персональною виставкою художниці, яка у своєму творчому підході робить ставку на емоційну складову. В своїх роботах вона веде потайну розповідь про те, що лише істинні емоції, які зародилися у свідомості кожної людини, і не встигли видозмінитися під впливом зовнішніх факторів, є вірною підказкою при виборі життєвих орієнтирів. Це проект про кожного з нас – про людей, які шукають свій шлях, і неодмінно знаходять своє місце у всесвіті.

DVNDRUID про проект «Wanderer: beyond the borders»:

«Мій новий проект розповідає про поперемінне відчуття дитини та старця, яке виникає всередині кожного з нас, і про саму людину, як маятник між цими станами, я впевнена, що в тій чи іншій мірі, так відчував себе кожний. Проект підштовхує до розуміння факту про те, що людина – це мисливець з невтамованою жагою, блукаючий мандрівник в просторах вічності».

У вечір відкриття, 30 березня, в режимі реального часу буде відзнятий тізер до фешн-фільму. В основу сюжету лягла ідея про людську манеру поведінки: вважаючи деякі речі очевидними, люди інколи не відчувають необхідності розмовляти і це заважає їм дізнатись, що насправді їх розуміють. Фільм розповідає про світосприйняття людини, незалежно від професії, також в ньому будуть висвітлені особливості життя творчих людей на прикладі молодої художниці.

Відкриття виставки: 30 березня, п’ятниця о 19:00

Адреса: бар RAW. Воздвиженка. Вул. Дегтярна,7

Тривалість виставки: з 30.03 – 20.04.2018

 

 

 

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **