Наверх
Меню
Меню
Событие
24/03
24 березня аукціонний дім «Дукат» проведе шостий букіністичний аукціон «Українська книга»
1 (3).jpg
1 (3).jpg

24 березня аукціонний дім «Дукат» проведе шостий букіністичний аукціон «Українська книга»

24 березня аукціонний дім «Дукат» проведе шостий букіністичний аукціон «Українська книга»

           Добірка налічує 122 лоти, серед яких праці видатних українських істориків, науковців, політичних та культурних діячів. На особливу увагу заслуговують альбоми та путівники, видання, присвячені українському мистецтву, графічні твори, документи, карти і світлини.

            Серед творів художньої літератури варто відзначити німецьке видання збірки М. Гоголя «Миргород», яке було здійснене у 1943 році у фашистській Німеччині для радянських військовополонених та остарбайтерів.

            Продовжуючи минулорічне нововведення, аукціонний дім «Дукат» представляє стрінг «Світова книга», який складають європейські та російські видання.   

            Топ-лоти колекції:

  • перше видання славнозвісного  журналу «Playboy» з фотографією Мерілін Монро на обкладинці. Успіх виданню 1953 року забезпечила не лише славнозвісна добірка світлин, але й публікації оповідань відомих письменників та інтерв’ю з непересічними особистостями;

  • робота видатної шістдесятниці Алли Горської, яка є копією твору А. Петрицького. На початку 1960-х рр. художниця неодноразово зверталася до творчості видатного авангардиста. Це було пов’язано з діяльністю Клубу творчої молоді «Сучасник», де часто проводилися вечори, присвячені видатним діячам українського національно-культурного відродження 1920-х рр. Саме в ті роки А. Горська створила ряд копій театральних ескізів видатного майстра;

  • фото перших українських кінематографістів: О. Довженка, Ф. Ермлера, С. Ейзенштейна та Е. Тіссе (1939);

  • звернення Директорії УНР до всіх воюючих і нейтральних держав про встановлення своєї влади в Україні від 20 листопада 1918 року. Цей  важливий державний акт засвідчував окремі події складного й динамічного процесу українського національно-визвольного руху після падіння Російської й Австро-Угорської імперій, до складу яких входили українські землі, та відображав національні й державотворчі аспекти Української революції.

 

Передаукціонна виставка триватиме з 20 по 23 березня в київській галереї «Дукат»,

вул. Рейтарська, 8Б; тел. для довідок: (044) 279 09 03

З аукціонним каталогом можна ознайомитися з 15 березня на сайті: dukat-art.com

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **