Наверх
Меню
Меню
Новость
16/03
Виставка «Мости» в Почесному консульстві Чеської Республіки в Ужгороді / Exhibition "Bridges" in Uzhhorod
18 - 2018.03.14 - Мости - Чеське консульство.jpg
18 - 2018.03.14 - Мости - Чеське консульство.jpg

Виставка «Мости» в Почесному консульстві Чеської Республіки в Ужгороді / Exhibition "Bridges" in Uzhhorod

Виставка «Мости» в Почесному консульстві Чеської Республіки в Ужгороді / Exhibition "Bridges" in Uzhhorod

У приміщенні Почесного консульства Чеської Республіки в Ужгороді відкрилася виставка живопису членів Національної спілки художників України. Експозиція має символічну назву «Мости».

Виставка живопису приурочена до Днів Чехії та Словаччини, які з 12 по 18 березня проходять в обласному центрі Закарпаття. Як розповів почесний консул Чехії в Ужгороді Отто Ковчар, у цьому році виповнюється рівно 100 років від дня заснування Першої Чехословацької Республіки (1918 – 1938).

У приміщенні консульства представлені картини закарпатських художників, зокрема, це полотна Василя Вовчка, Тараса Усика, Миколи Шете, Василя Дуба, Бориса Кузьми, Андреї Павук та Юрія Боднара.  

Як було вже зазначено, виставка має назву «Мости», а міст, своєю чергою, виступає символом єднання. В недалекій перспективі Україна об’єднається з Європейським Союзом, тому не дивно, що мультикультурне Закарпаття на сьогодні вибудовує культурні, соціальні та економічні мости-зв’язки зі своїми європейськими сусідами. 

Виставка «Мости» триватиме до кінця місяця.

Текст: Денис Фазекаш

Фото: Наталія Павлик

 

комментарии
ТОП Новость
24/05

На підтримку Збройних сил України Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) запустив онлайн-виставку «Україна і українці» з фотографіями українців у традиційному вбранні минулих століть.   Виставка ...

21/05

  Український Дім у Києві презентує виставку плакатів, створених українськими митцями у дні війни   9 плакатів українських митців у форматі масштабних полотен широкоформатного друку ...

Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **