Наверх
Меню
Меню
Событие
23/02
Виставка «Ернст Барлах – Кете Колльвіц. Долаючи межі існування» у Національному художньому музеї України
pupkuon-1-150x150.jpg
pupkuon-1-150x150.jpg
18595-480x360.jpg
18595-480x360.jpg
e1ff381718ad67bb42c38c9dfec06b39cf4b62fd.jpeg
e1ff381718ad67bb42c38c9dfec06b39cf4b62fd.jpeg
pupkuon-1-150x150.jpg
18595-480x360.jpg
e1ff381718ad67bb42c38c9dfec06b39cf4b62fd.jpeg

Виставка «Ернст Барлах – Кете Колльвіц. Долаючи межі існування» у Національному художньому музеї України

Проект виставки

Ернст Барлах – Кете Колльвіц: Долаючи межі існування

23 лютого - 1 квітня 2018 р. у Національному художньому музеї України в Києві.

І ось привабливі образи нового майбутнього з'являються у мого узголів'я. Поки що нерухомі, але божественно прекрасні, поки що дрімаючі, але той, хто їх розбудить, створить нове, краще обличчя світу. (Ернст Барлах, 1908)

Ернст Барлах

Тепер я розумію, в якій ілюзії прожила ці всі роки – вважала себе революціонеркою, а була всього лиш еволюціонеркою. (Кете Колльвіц, 1921)

Кете Колльвіц

Місія

Для Ернста Барлаха та Кете Колльвіц творчість була внеском у формування та конструювання майбутнього. І сьогодні – в загальному міжкультурному діалозі ми шукаємо цінності, ідеї та шляхи створення удосконаленого світу.

Митці

Двоє німецьких митців Ернст Барлах (1870 - 1938) і Кете Колльвіц (1867 - 1945) завжди тягнулись душею до культурного регіону, котрий мав значний вплив на їхню творчість. Взаємодія і діалог культур, які почались сто років тому, знайшли відображення в їх роботах. Саме вони і лягли в основу даного проекту.

Кожен з митців поставив у центр свого мистецтва людину та зобразив її у могутніх творах. Їхні роботи зачіпають за душу і сьогодні. Проте найбільшою їхньою заслугою була все ж таки безустанна боротьба за мир. 

Про виставку:

Проект 

Проект face art - face future приурочений до виставки німецьких експресіоністів Ернста Барлаха і Кете Колльвіц в Національному художньому музеї України у Києві. Представлені на виставці 41 скульптурна робота, в тому числі і монументальні «Ширяючий ангел собору Гюстров» і «Жебрак» Ернста Барлаха.

Також  на експозиції представлено 115 малюнків і графічних робіт з музейних та приватних колекцій Німеччини відображають основні етапи творчого шляху обох митців. Ілюстрована хронологія, що супроводжує виставку, охоплює період з 1867 по 1945 роки і відтворює той історичний контекст, в якому жили і працювали Барлах і Колльвіц.

Понад сто років розділяють нас з епохою Барлаха і Колльвіц. А що ж пов'язує нас з творами цих авторів? Які ідеї митців актуальні і донині? Чи залишаються значущими й досі поняття буття та якості людського існування – чи усе зводиться лише до користолюбства і споживання? Що ми вкладаємо у поняття «сталість і розвиток»? Якщо задати ці питання самому собі, то стане очевидним, що твори двох авторів не залишаються частиною минулого - навпаки, вони зберігають свою актуальність й досі.

Face art - face future задумано як простір для творчих роздумів, що доповнює виставку «Ернст Барлах - Кете Колльвіц. Долаючи межі існування». Митці та арт-медіатори з Гамбурга та Києва співпрацюють з мистецьки-заангажованої молоді над розробкою і створенням нових медіальних та комунікативних меседжів.

Більше інформації :  

В рамках виставки відбудеться освітній проект Face art – face future для творчої молоді Києва. 
Face art – face future задумано як простір для творчих роздумів, що доповнює виставку «Ернст Барлах – Кете Колльвіц. Долаючи межі існування».

Як це було в Мінську:


До участі запрошується молодь, віком від 16 до 21 років. 

Учасникам пропонується долучитися до однієї із двох команд – відео-артистів та арт-медіаторів, які стануть посланцями виставки. На кожну команду чекатиме 5-денний воркшоп із досвідченними викладачами та художниками під час якого медіатори створять власний перформанс-презентацію творчості Барлаха та Колльвіц, а відео-художники поїдуть до Харкова, де знімуть відеороботи, які братимуть участь у справжній виставці.

Термін подачі заявок: до 18 лютого 2018!

Деталі та умови:


Проект був розроблений Товариством Ернста Барлаха у Гамбурзі. 
Виставка і проект face art – face future у Києві реалізована в співпраці з Національним художнім музеєм України, Інститутом міжнародних відносин у Штутгарті (ifa), Goethe-Institut в Україні і арт-галереєю BURSA в Києві за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **