Наверх
Меню
Меню
Новость
29/01
«Срібний мольберт»: історія успіху. Персональна виставка Мирослави-Анастасії Федченко
09.jpg
09.jpg

«Срібний мольберт»: історія успіху. Персональна виставка Мирослави-Анастасії Федченко

«Срібний мольберт»: історія успіху. Персональна виставка Мирослави-Анастасії Федченко

Ми спостерігаємо за історіями успіху конкурсантів «Срібного мольберта» й радіємо за них! Вони засвідчують, що участь у конкурсі для багатьох із молодих митців стала важливим кроком на шляху власного розвитку. Талановиті юнаки й дівчата вірять у свої сили, активно працюють – організовують виставки, втілюють мистецькі проекти, арт-шоу. Цими ж днями розкрила свій талант широкій публіці ще одна наша учасниця – студентка Національної академії образотворчого мистецтва Мирослава-Анастасія Федченко.

Талановита дівчина взяла участь у третьому конкурсі «Срібний мольберт», який проходив в Ужгороді у жовтні минулого року. А вже 20 січня 2018 року в столичній галереї «Триптих АРТ» відкрилася персональна виставка робіт художниці.

Експозицією «Триптих+» дівчина вирішила підвести певні творчі й життєві підсумки, тож дата підібрана не випадково – саме на ці дні припадає День народження Мирослави. «Не лише дата виставки, але й представлені роботи, і навіть матеріали мають для мене символічне значення», – зауважує молода художниця.

З десяток робіт дівчина систематизувала за певними ознаками: «Я розподілила роботи на блоки, кожен із яких символізує зв’язок духовного з матеріальним. Їх сформовано з огляду на те, з якого матеріалу виконана та чи інша робота. Так, зокрема, є роботи з піску, воску, каніфолі – це природні матеріали, я сприймаю їх цілісно. Пісок для мене є символом дитячої безпосередності – вона втрачається із набуттям досвіду. Віск і каніфоль – це щось духовне. Це конкретні матеріальні структури щодо образу, цей матеріал для мене максимально природний, чистий», – каже Мирослава Федченко.

Над створенням представлених робіт дівчина працювала близько двох з половиною років. Каже, що іноді на написання картини йде 2-3 години, а над деякими працює й значно довше. Усі роботи абстрактні, але Мирослава зауважує: «Їх можна вважати у певному сенсі автопортретом, не буквально, звісно. Це те, що всередині мене, що мене надихає і наповнює. Утім, представлений і один портрет – це збірний образ людей, котрі мене оточують. Усі вони про внутрішню свободу, задумані для того, щоб підштовхнути глядача до пошуку цілісного Я в собі. Це дзеркальний посил глядачу, бо часто ми самі є дзеркалами одне для одного».

Оглянути експозицію можна буде до 2 лютого у галереї «Триптих Арт» в м. Київ.

Про виставку у галереї «Триптих Арт» в м. Київ:

http://be-inart.com/post/view/2224

З нагоди Дня народження, Мирославо-Анастасіє, уся команда «Срібного мольберта» вітає тебе! Нових подій у житті, вдачі і втілення всіх твоїх мрій! Радіємо і пишаємося успіхами, а надалі бажаємо жити тим, що у серці, а нам – відкривати себе через твої неймовірні і глибокі твори!

Автор: Ксенія Шокіна

Фото надані Мирославою-Анастасією Федченко

комментарии
ТОП Новость
24/05

На підтримку Збройних сил України Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) запустив онлайн-виставку «Україна і українці» з фотографіями українців у традиційному вбранні минулих століть.   Виставка ...

21/05

  Український Дім у Києві презентує виставку плакатів, створених українськими митцями у дні війни   9 плакатів українських митців у форматі масштабних полотен широкоформатного друку ...

Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **