Наверх
Меню
Меню
Событие
21/12
У Києві відкрилась виставка робіт українського Рафаеля
1-5.jpg
1-5.jpg

У Києві відкрилась виставка робіт українського Рафаеля

21 грудня в аукціонному домі «Золотое Сечение» (Київ, вул. Первомайського, 4) для широкого загалу відкрилась виставка робіт київського художника Рафаеля Багаутдінова “Вибрані твори українського Рафаеля”.

На експозиції представлено 23 живописних твори автора з декількох різних серій створених у період 1980-2000-их років.

Центральний образ робіт виставки – жінка, зображена в улюбленій Багаутдіновій темі «ню», що присутня у творчості художника понад три десятиліття. Визнаний майстер з тяжінням до монументального мислення та експресії, Багаутдінов досягав дюрерівської ювелірної філігранності працюючи у стилі пуантилізм. Визначними представниками пуантилізму були такі художники, як Жорж Сера, Поль Сін’як, Анрі Кросс, Каміль Піссарро. Типовим для пуантилізму є строго геометрична та нерідко орнаментальна композиція полотна. На противагу до імпресіонізму, художник не намагається вловити реалістичний моментальний зріз реальності, а прагне до продуманої композиції. 

Художник віднайшов свій стиль у акварелі та олійному живописі. Акварельні роботи автора, створені у 80-х роках, були придбані музеями. 

“Відродження пам’яті про таланових українських художників, чия творча доля співпала з політичними репресіями – цілий пласт української спадщини, який ми намагаємося продемонструвати публіці, влаштовуючи у нашій галереї подібні експозиції”, – підкреслює співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайло Василенко. 

Виставка триватиме до 20 січня 2018 року включно, окрім, святкових днів –  з 30 грудня до 7 січня 2018 галерея не працює. Час роботи експозиції – пн-сб: 11: 00-19: 00, нд: вихідний.

Про автора:

Рафаель Багаутдінов – графік, живописець. Член НСХУ (1963). Закінчив Київський художній інститут. Працював у галузі станкової та книжкової графіки (ілюстрації й оформлення книг О. Гончара, Є. Гуцала, С. Йовенко, П. Загребельного та ін.). На початку 70-х рр. захопився акварелю – писав натюрморти, портрети, сюжетні цикли. Наприкінці 70-х рр. звернувся до олійного живопису – тематичні картини, натюрморти, портрети, пейзажі. Мав понад 10 персональних виставок у Києві, Казані, США, Німеччині, Франції. Твори художника знаходяться у музеях України, Татарстану, Росії, Німеччини та приват. колекціях України, Татарстану, Росії, Латвії, Німеччини, Франції, Швеції, США, Канади, Ізраїлю. 

Довідка

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки творів живопису, графіки та ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **